Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. mustang

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

s predumisljajem
  3. *edited by mod

KK Partizan 19/20

Zna li se šta će za karte da rade? Sent from my H3213 using Tapatalk
  4. mlatko

Tenis 2019

Ne razumem sta se desava, Juce Krajinovic pobedio u Stokholmu, Kecmanovic u Moskvi, danas Lajovic dobio mec u Moskvi... jos da Filip veceras opet prodje dalje, ihaaj Prava uvertira za sutrasnji (verujem) spektakl u Stokholmu (oko 4) Fonjini-Tipsarevic Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
  5. mislim da vas dvojica npr lepo prestanete, lajk forever, ili mozete da se orochite, 19.99 godina i sl. bojim se da i ako neko chita, ce prestane vrlo brzo. nema mnogo smisla da ne mozete se sporazumete ni oko dobardana ako nishta drugo, propusticu nekad i neshto pametno, skrolujem vas nekriticki sve shto je duze od 2 reda, ako vas detektujem na istom lokalitetu. a ja sam dobronamerna
  6. John Coltrane

Jazz

7. John Coltrane

Reprezentacija Srbije

Mitrovic je klasa spic za nasu repku, sto pokazuje kako u svim klubovima u kojima je do sad igrao tako i u svim uzrastima reprezentacije. Dakle on je dres zasluzio igrama. Kvalitet i forma, ponavljam. Jel mozete da mi kazete cime su Gobeljic i Miletic zasluzili dres sa nacionalnim grbom? Dovoljno pratite i Zvezdu i Partizan. Cak i zbog cinjenice da nam je pozicija desnog beka najdeficitarnija je bedan izgovor za njih. Kaze Harper, probali smo, ne ide a propo gorepomnute dvojice. Imam utisak da se sa Rukavinom "proba" celu deceniju dok npr. za Bastu nije bilo mesta iako je pruzao dobre partije u Udinezeu/Laciju.