Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. msv

Gangula

(N1) Šapić za N1: Da sam vlast, proteste ne bih dozvolio zbog zdravlja ljudi
  3. SNARC

Putovanja i odmori u godini Korone

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=07&dd=14&nav_category=12&nav_id=1706841 Ambasadori zemlja članica EU 27 skinuli su Srbiju sa liste zemlja za koje je do sada važila preporuka za mogućnost putovanja preko spoljnih granica Šengena. To će se dogoditi na najmanje dve sedmice, javlja dopisnik Tanjuga iz Brisela.
  4. zorglub

Love at first sight

Videli od Jimny-ja.
  5. Aleksija

Coronavirus u Srbiji

ne znam, moguce. al onda opet stvarno ispada lutrija, nepravedna kao i svaka lutrija. ne sasvim, naravno, svako smanjenje kolicine virusa pomaze. maske rade definitivno - da ne bude zabune o mom stavu.
  6. Aleksija

Coronavirus u Srbiji

ma jasno je da nista ne stiti potpuno, nego su oni bas misterija. hvala, i ja se nadam da ce biti dobro, za sada guraju ok. samo je nekako bas... jbga, razocavarajuce.
  7. bags

Putovanja i odmori u godini Korone

Upravo. Ja ne znam sto Nemcima toliko furka doci u Austriju. Da li ej ponuda toliko bolja ili jeftinija ne razumem stvarno. Online je nemoguce nesto naci a preko telefona vec nude samo najskuplje preostale sobe. I tako je i u Tirolu, Gornjoj Austriji, Salcburgu...
  8. Azdaja

Igre

uffff al je dobar video morace se probati
  9. Pijete li kafe i vode na sastancima na kojima nosite maske ?
  10. J-♣

Majstorski topik

Zavisi šta je majstor doneo. Primera radi: ako je doneo elektro pneumatski čekić minimum 1200w i energijom udarca preko 8J i ako koristi krunastu burgiju SDSmax ~40mm za ona creva, a buši u zidu od armiranog betona sa nadom da promaši armaturu, oko 20 minuta.
  11. precog

Coronavirus u Srbiji

izvini, citam sa telefona, promaklo mi je za posao. ako cemo da nagadjamo, tipujem na restoran, posto moras da skines masku dok jedes. mada, ima toliko mogucnosti, prodavnica, prolaznik koji kaslje, prevoz. pametno ponasanje smanjuje rizik, ali ga ne eliminise u potpunosti, osim ako ne idemo okolo u onim abh skafanderima sa 100% filtracijom vazduha. nadam se da ce ti prijatelji biti dobro i da im je maska, makar, smanjila viral load koji su dobili.
  12. InvisibleLight

Coronavirus u Srbiji

A stoji li jos ona hipoteza o nekom malom procentu ljudi koji nemaju receptore za kovid? Ne secam se potvrde/opovrgavanja al ima naucnih dokaza da neki ljudi ne mogu dobiti hiv, pa vrv stoji i za ovo Opet, mozda je ludacka sreca A kod tvojih prijatelja bas baksuzluk
  13. mandingo

NFL 2018

Tim za koji navijas (zaboravio sam taj stadion) nije jedini vlasnik stadiona.... Jeste 100% privatan. Mozes sa Teacherom, Sir PatStew i ZZ-om da se raspravljas o tome.
  14. Azdaja

KK Partizan 2020/21

Pobio se u nocnom klubu, sheik iz drugog kluba mu rekao sad igras za nas ili tvorza, dogovorili se da ostane sezonu kod njih na kraju jedva pobegao donte greene https://bleacherreport.com/articles/124534-donte-greene-what-could-have-been necu vise o arapskoj kosarci ipak je ovo sveti topic.
  15. Aleksija

Coronavirus u Srbiji

nisi video, nisu isli na posao skoro tri nedelje. sedeli u basti dva puta, skoro sami, konobar imao masku. informisani, oprezni, birali ciljano gde ce da sede.
  16. Weenie Pooh

Igre

Inspired by Cuba Fuck off, Ubi.
  17. Aleksija

Coronavirus u Srbiji

isto. muz mi prica o nekom njegovom dobavljacu koji vitla po celom gradu i jos par sela, nikad, bas nikad nije stavio masku. a onda ga svi uzasnuto gledaju kroz prozor kancelarije kad istovari robu i krene da popunjava papire , a sve uredno lizne prst pri listanju. niti je mlad, niti posebnno zdrav. i nista.
  18. Filozof manijak

Hoću da budem programerka

Nije tačno
  19. precog

Coronavirus u Srbiji

ako su isli na posao i u restorane, verovatno jedno od ta dva. airborne + hirurska maska samo smanjuje rizik, ne stiti u potpunosti. idealno bi bilo da svi nose maske kad su blizu drugih ljudi na otvorenom, a uvek u zatvorenim prostorijama.
  20. Lezilebovich

Majstorski topik

Koliko traje busenje zida prilikom montaze klime ? Imam neke probleme sa komsijama, pa jos jedno busenje u mom stanu nece bas doprineti sreci...
  21. J-♣

Ćale, ovo je za tebe

Obratiti pažnju na batu i drugare gde lageruju lovu - Urugvaj, i to tek kao krajnji plan c sa razrađenim planom evakuacije, dotle, njemu, bati, kumovima, tj. kartelu se ne mrda odavde
  22. Lancia

Coronavirus u Srbiji

Velja odlepitis.
  23. ToniAdams

Ćale, ovo je za tebe

pa pre mislim to drugo, sto je bogumi prilicno jezivo
  24. beyoncé

Ćale, ovo je za tebe

ne znam. obest, što kaže manijak. ili poruka, pošto su videli da neki ljudi stoje na prozorima i terasama, pa su uperili cevi ka nama i počeli da ispaljuju projektile (a da u prvom trenutku nismo znali šta su, ubrzo smo osetili). naravno da smo svi odmah zatvorili prozore i sklonili se i više nikog nije bilo da gleda/snima.
  25. Aleksija

Coronavirus u Srbiji

pre nego što su se dobili simptome, aman, nisu retardirani. samo pokusvamo da rekonstruisemo kako. @april tesko, non stop su zajedno
  26. Filozof manijak

Coronavirus u Srbiji

U restorane su išli dok nisu imali simptome, tj.dok su bili zdravi (uslovno rečeno)
  1. Load more activity
  • Create New...