Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Sećam se da još neko bio u sličnoj situaciji
  3. ntwadumela

    NBA 23/24

    Mađioničari pokazali ponos, razvaljen Klivlend. Tužna su skupina dobrih igrača Kavaljeri, Mobli nikad neće doći do nivoa koji su mu predviđali. Mislim da koja god ekipa ima ovog Mičela, nikad neće osvojiti titulu. Možda ako negde pristane da bude treći igrač, tipa pred penziju.
  4. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Konačno nešto pametno i od Bojana da se čuje, a to je da je Mali Pauk samo 1 To zaključuje moje misli o ovoj epizodi.
  5. reg

    NBA 23/24

    Treći faul Embida, Fila u problemu. Mislim da ako dobije još jednu tehničku (posle onog držanja noge igrača Niksa koji je bio uskoku) ide pravo napolje.
  6. kud u maglu Simoviću

    NBA 23/24

    kaj-u dodati i 3x ncaa, amerima je to očito važno pre nego sam otvorio topik pogledao neki reels gde su ih poređali mj kareem magic wilt lbj bird
  7. Today
  8. Hele

    NBA 23/24

    Mora se podeliti po erama. Vilt i Bil su dominirali u svoje doba. Vilt je sam priznao da se malo vise zajebavao i da mu nije padalo na pamet da se toliko cima i da povraca pred svaki mec kao Rasel. Bil Rasel osim 11 prstenova ima i 5 MVP priznanja u eri gde su igraci glasali ko je MVP, Vilt ima 4 MVP titule. Bil je bio neverovatan defanzivac. Ipak, Cemberlen je postizao neverovatne rekorde i bas dominirao cak i protiv Rasela. Koliko god da je Rasel bio vise timski igrac, ucestvovao u kreiranju neverovatnog tima sa neverovatnom odbranom, gde je i on sam bio nevidjen defanzivac, Vilt ga je bas urnisao, da brojke nisu ni blizu. U direktnim duelima, Vilt mu je davao 30 poena u proseku. Ko nije gledao, nek pogleda malo Rasela, bio je bas ciglas, a to se moze videti ako se i brojke pogledaju. Uz svu tu sjajnu odbranu, 15 ppg je bas premalo da budes GOAT, dok Viltu fali prstenje da bi bio GOAT. Karim Abdul Dzabar je neko ko je bez premca izdominirao u svojoj eri i ne moze mu se zameriti ovo sta se zamera Viltu i Raselu. 6 prstenova, 6 MVP titula, 2 FMVP (za minimum jedan znam da je pokraden, ali tada je to bila potpuno nebitna nagrada), 5 puta najbolja defanzivna petorka, 25/11/4 karijera uz sut od 56 procenta. Leri i Medzik jednostavno nisu trajali dovoljno dugo, a i u najbitnijim stvarima, poput broja titula ili MVP priznanja, jednostavno zaostaju za dominantnim covekom pre njih i dominantnim covekom posle njih. Dominantan covek koji je dosao posle njih je Majkl Dzordan i nema se sta o njemu pricati. Sledi era u kojoj su dominaciju podelili Sek, Kobi i Dankan. Kobi je jednostavno u svemu gori od Dzordana, Sek nije dovoljno dugo trajao i nije imao mentalitet da bude GOAT, i Dankan koji jednostavno nije GOAT, da ne objasnjavam sad zasto, svi znamo da Dankan nije GOAT, iako jeste u top 10/11, ali ne i u top 5. LeBron Dzejms je najbolji strelac svih vremena, sa skoro 40 godina igra na neverovatnom nivou i dalje, a poceo je sa 18 i od ruki sezone je na visokom nivou. Covek 21. sezonu nije stao, nema sumnje da je najbolji igrac svoje ere i ima 4 prstena, 4 FMVP, 4 MVP i 5 puta je bio u prvom defanzivnom timu. Stef Kari je promenio kosarku i sa poslednjom titulom koju je osvojio je zasluzio da se nadje medju 11 najboljih, ali da pricamo o njemu kao GOAT-u je neozbiljno. Tako da, nema sumnje da su 3 boldovana coveka tri najbolja igraca svih vremena, a i prilicno je jasno je ko je od te trojica na prvom mestu, dok o tome ko je drugi se moze polemisati.
  9. dragance

    Tramp posle poraza

    U pravu si, zajebao sam se.
  10. Yesterday
  11. Ratamahatta

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Kako kad
  12. б1lme3

    NBA 23/24

    ofanzivno daleko bolji orlando nego na prve dve verujem jos uvek da mogu okrenuti ovu seriju
  13. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Ovo sa Nensi mi je bilo beznadežno grozno. Jebala ih "prva dva tjedna", kao da ništa posle toga nije bitno i vredno, toliko dugo je s njima jbt. Ali to je okej, sve legit, nego, oni crveni zlikovci što nisu hteli više da šlepaju Varju i da ne podržavaju na njenom putu metamorfoze i rebuildinga samopouzdanja, ccc
  14. Radoye

    F1 2022-

    Njuijev problem sa Ferarijem je to sto mu porodica nece da se seli u Italiju. Mada Ferariju nije problem da otvori podruznicu u Londonu ako dizajner nece u Maranelo...
  15. Pokojni Zvonce

    Premier League 2023-24

    Napisah "Ako nije rešena"...
  16. mraki

    Pronađi me/Amber Alert

    Mnogo toga u ovom slučaju nikako nema smisla. Meni najviše bode oči to da su oni (pod pritiskom) priznali najgnusniju moguću stvar, ali ne i gde je telo. A onda i to pomeranje tela od strane osobe izuzetno niskog stepena inteligencije kako su ga opisali, u momentu dok je mesto opkoljeno policijom…
  17. 189-

    Premier League 2023-24

    igraju i sa nama. jeste da verovatno necemo zavrsiti u trci za titulu ali samo da se napomene.
  18. 189-

    NBA 23/24

    a opet ima gotovo identican ts% kao duncan za karijeru. bio bi kobe mnogo bolji u ovoj eri analitike i strebera.
  19. ObiW

    Tramp posle poraza

    Svi veliki gradovi su plavi, od drugog Obaminog mandata. To plavilo ni blizu nije dovoljno da nadoknadi razliku u ostatku države, na saveznim izborima.
  20. ObiW

    Tramp posle poraza

    To što opisuješ nije Hjuston, to je Ostin.
  21. assignment

    Euroleague (sve sezone)

    Za to se zahvali Čoviću, nije njegova krivica.... Kao ljubitelj igre ga moraš, ako ne voleti, ali barem poštovati
  22. Jimmy Kowalski

    F1 2022-

    Newey se vec ranije lomio da li da prihvati vrlo primamljive ponude Ferrarija. Kao sto je za mnoge F1 vozace jedan od ultimativnih ciljeva u karijeri da voze za tim iz Maranela i sa njim uzmu titulu, isto je i za Adriana. Jeste on u slucaju Red Bulla prihvatio izazov da tim bez sampionskog pedigrea uzdigne na vrh, ali je prethodno radio u Williamsu i Mclarenu, pa verujem da bi mu osvajanje titule i sa Ferrarijem bio najlepsi moguci kraj karijere.
  23. Zli Gli

    NBA 23/24

    U najboljem slucaju kosarkaski Nadal gde su mu 4 titule i 40+ hiljada poena kao Nadalu 12-13 RG titula, nedovoljno da bude najbolji ikad, s tim sto je Nadal drugi ili treci a Lebron nije u top3 definitivno.
  24. levi

    NBA 23/24

    košarkaški Đoković
  25. Venom

    NBA 23/24

    Nikad mi nije bilo jasno kako to nezaustavljivi Kobe nikad u životu nije šutirao preko 50% u sezoni. Nezaustavljiv sam osim 55% vremena kad ne pogodim koš.
  26. kud u maglu Simoviću

    Super liga - Zabava miliona

    komotno bi mogli i pola super lige
  27. goofs

    NBA 23/24

    Ma niko ne umanjuje njegovu veličinu, samo rezonujemo zašto nije no.1, ali se taj početak rasprave izgubio na prethodnim stranama pa ispada da samo polivamo.
  28. ducca

    F1 2022-

    Što se AM tiče nisam siguran da je AN u fazonu da tatici pravi auto koji će da bude protraćen u rukama juniora. S druge strane bio je dosta uključen u projekat Valkyrie pa je tako već povezan sa kompanijom, lova neće biti problem, a i Alonso može biti motiv više da mu sa 40+ napravi šampionski bolid. Inače sam Newey nije svojeručno kreirao RB19 ni 20 već je nadgledao rad tima dizajnera koji su vrlo cenjeni u F1 krugovima, pre svih ključni ljudi su Pierre Wache i Enrico Balbo (koje inače obojicu Ferari aktivno juri mesecima unazad), tako da sumnjam da će RB baš tako lako da zglajzne s vrha, svakako će biti zanimljivo gledati aero trku od 2026. Craig Slater sa Sky-a kaže da njegovi insajderi iz AM misle da će Newey u Ferari, mada mi je to ziceraški potez, logičnije mi je da proba da od nekog manjeg tima stvori šampionski nego da već moćnu ekipu pogura ka vrhu, nekako mi to ne liči na njega…
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...