Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    19-0 serija Heat-a!
  3. Micko8

    NBA 23/24

    Uskoro ce na klupu, pa ga nece biti tamo do pocetka trece cetvrtine.
  4. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    Odlican Jovara na pocetku tekme. 5 poena bez promasaja.
  5. Time Crisis

    Pronađi me/Amber Alert

    To što tablodi ćute kao zaliveni, a inače nemaju nikakav problem da prenose svakakve laži i gadosti, naprotiv, jedva dočekaju, već dovoljno govori
  6. Micko8

    Najvredniji igrač

    Jokic bi se uklopio u bilo kakav sistem. Sa klasicnim plejmejkerom bi bio jaci kosgeter. To da on ne moze da se prilagodi nekom drugom sistemu ne pije vodu. Da pored sebe ima dva,tri igraca koja su u top 10 ili top 15 u ligi, ne bi Denver niko skinuo sa trona dugo vremena. To preskakanje iz jednog kontendera u drugi kao sto je to cinio Lebron kroz karijeru se zove precica do trofeja. Ja to licno nazivam kosarkaskom prostitucijom
  7. Micko8

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Nadam se Topicu pre Vase
  8. Jimmy Kowalski

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Kud Aleksu da zaboravim majku mu. Ali dobro, on upada umesto Ognjena, to ne utice na visoke..
  9. Micko8

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Ja bi pre poveo Tristaca na OI nego Pokusevskog. Tristac barem ume da ubode po neku trojku. Pokusevski je neverovatan u svojim promasajima, koliko sam strasnih air ball-ova video od njega. Ali eto neka ih sve pozove pa koji se igrac najbolje pokaze na pipremama neka ga vodi.
  10. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Tek sam odgledala epizodu, znači Ognjen na plemenskom s onom čalmom, vraćala sam pet puta na kadar kad ga snime dok Luka kenja kako se nada da nije ništa ozbiljno a zabio ga pet puta laktom u bradu Kao Lorax!
  11. Spooky

    Pronađi me/Amber Alert

    Dok se ne pronađe telo, ukaže na prirodu dokaza prisustva devojčice u autu (jer se pominje da ga možda i nema, da nije dokazano da je to ona i sl) sasvim sam stava da ne postoje ni pretežno sumnjivi dokazi sa osudi ova dvojica, tj. možda je neka treća osoba - neki seljanin psihopata naišao (a i lokalac -bolje bi znao okolinu da se reši tela). E sad - ovo jeste far fetched teorija jer otkud baš psihopata da se zadesi u tako kratkom intervalu i kako je izbegao istragu, ali nije ništa više far fetched od toga da dva radnika vodovoda bez istorije nasilja naprasno postanu ubice male dece i urade nešto što skoro niko ko udari nekog na putu ne radi. A mediji (čak i oni koji glume malo viši nivo od informera) su toliko agresivno kršili prezumciju nevinosti nazivajući ih ubicama i pisali bezobrazne članke gde su celu familiju osumnjičenih kroz govna vukli da sam siguran da je to kampanja naručena odozgo, jer tako jedinstveno pišu samo kad dobiju naredbe (videli smo sa pojedinim političkim protivnicima). A ovaj demant tužilaštva je silni bezobrazluk. Znači napadaš Radar jer je objavio rezultate obdukcije, dok istovremeno priznaju da ga oni nemaju ni 13 dana nakon smrti brata. Čime i pokazuju da ih ta obdukcije inače i ne zanima. Btw, ako je ovo za obdukciju tačno - a verujem da jeste - onda je taj doktor koji ju je obavio prvo zrno pravog profesionalizma koje vidim u ovom slučaju.
  12. Ratamahatta

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Mora Avram tu, Jovic ce se povrediti a Vasa ne moze da odbrani kurac
  13. Jimmy Kowalski

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Micic Jovic Bogdanovic Guduric Marinkovic Dobric Lucic Petrusev Jovic Poku Jokic Milutinov Ostaje otvoreno oko Kaline da li on hoce ili ne, i ako je i on siguran onda Poku ispada.
  14. kralj

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Nije nikakav wtf ako pokua pirocanac skrajne.
  15. Hele

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    To niko na svetu ne zna i ne moze da zna. Nek dodje pa cemo videti.
  16. Ratamahatta

    Košarkaška Reprezentacija Srbije

    Ne gledam NBA pa ne znam, je l' stvarno tako dobar Poku da je wtf ako ne bude u 12? Meni smesno Poku, kao neki poor man's Goku
  17. Today
  18. Tutankamon

    Iran: novi front

  19. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Valkira će se iznervira kad bude slušala Lea, tačno vidim
  20. Lena

    PPPictionary

    Tako je, warp! Glava funkcioniše kako treba E, pusti Mirijevo, nama je bitno Radi te pretrage i čuvaj se. Sad će Valk da ti nađe neki slatkiš za crtanje I ovo da dodam: Imagine Dragons - Natural
  21. aram

    Tramp posle poraza

    Muškarac se zapalio ispred suda na Menhetnu, gde je u toku suđenje Trampu. Jan Palah propo.
  22. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    Imao sam slična iskustva prošle godine, doduše kao biciklista, i nakon početnog šoka, vremenom se stvari vrate na svoje, i sad, kao što se vidi funkcionišem normalno. Najbitnije je da se pobrineš da uradiš sve pretrage i da zdravlje bude ok. Posle toga je prioritet da oguliš i naplatiš svaki dinar koji se može naplatiti. Ja to nisam uradio, pa mi je sad krivo. Samo ofanzivno, gari
  23. Medusa_trip

    Survivor za sva vremena

    Ima i pesma Tonka reci cvrćak e: Novi Fosili
  24. Sara

    Survivor za sva vremena

    Kako je Sanja poludela kad su je izglasali😂 Ova voditeljka S+ je totalni krs, nije cak ni pripremljena Sad gledam samo zbog Lea
  25. kud u maglu Simoviću

    Mediji u Srbiji

    bojana janković
  26. Halvard

    Survivor za sva vremena

    Da, ova petorka na kraju kao da je sišla s manekenske piste. Doduše, to je zato što je baš pre toga ispala Sanja
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...