Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. copkillah

KK Crvena Zvezda 2018/19

Meni liči na to da će Budućnost, kada-ako bude gubila, izmisliti neki razlog "zbog dešavanja na tribinama", da izađe sa terena. Ako-kada CZ bude gubila, onda će ovi sa tribina verovatno da se potrude da se utakmica ne završi. Prosta matematika
  3. harper

Pod sjajem zvezda letnjih noci beogradskih...

A i ti odgovaras na svasta. Kod Shaqa se "prica se po selu" cita kao "sad sedoh da napisem nesto i ovo mi pade na pamet da napisem".
  4. Constantin

a šta će nam ? mi smo drugi, pa drugi. I sve da izgubimo do kraja, opet igramo Evropu.
  5. Gutterball

KK Crvena Zvezda 2018/19

Javlja mi se da se utakmica neće odigrati do kraja...
  6. Rumpelstiltskin

Bah, bolji deal od ovog bi i Homer Simpson napravio Sent from my MI 6 using Tapatalk
  7. John Coltrane

Bundes Liga 18/19

RBL tukao BMG tako da se sve otvara za LS
  8. Ali, rusilacki & nasilni protesti. Dok smo stajali kod RTS-a prodje neki muceni pandur u uniformi kroz masu navise prema Kosovskoj, bukvalno ga niko nije pogledao.
  9. John Coltrane

Strane Lige 15/16

Obostrano povlacenje™
  10. Anonymous

Mediji u Srbiji

B92 prenosi Blic. Crkli dabogda.
  11. Malkmus

Građanski protesti u Srbiji 2018

Lustracija, lepa strana reč.
  12. MiddleClass

Premier League 2018-19

Nista, uzdamo se u Pogbu.
  13. crtamOrasi

Serie A 2018-2019

Ми имамо најружнијег и најглупљег Турчина на терену, плус Жесуса, кога сте нам ви увалили. А ми вама Политана који је најбољи.
  14. MiddleClass

Bundes Liga 18/19

Elita
  15. MiddleClass

Serie A 2018-2019

Miha Inter dao dva bogalja fore Romi (Lautaro i Valero)
  16. stoka

Utisak nedelje

Očekivano otkazivanje jer se radi o velikoj kukavici. Kada je u društvu istomišljenika na pinku veoma je prpošan, da ne kažemo bezobrazan i besramno etiketira i unižava političke istomišljenike ... Ali kada gostuje sa neistomišljenicima, onda je smeran, umeren, manji od makovog zrna. Jednostavno se uplašio intelektualno nadmoćnijeg Vladete koji bi ga poždrao ... A i zašto ga je Olja uopšte zvala osim ako nije želela da ga osramoti, kao da nije dovoljno što je redovni inventar na režimskim televizijama ...
  17. Shaq

KK Crvena Zvezda 2018/19

nikad nece kod nas biti ugrozena bezbednost igraca, to je bar jasno, i dobro je da je tako.. ovo je vise sviranje kurcu(mada nisam procitao saopstenje ) :coffee:
  18. copkillah

Premier League 2018-19

Rafa ponovo pravi čuda sa timom za Čempionšip
  19. copkillah

KK Crvena Zvezda 2018/19

ovaj direktno poziva na linč
  20. Shaq

prica se po selu, da se paridzan sutra sklanja™ vama, a vi cete njima u kupu :coffee:
  21. Anonymous

Građanski protesti u Srbiji 2018

Video. Glupi pandur stajao sa strane i ladio muda dok su ljudi išli od RTS-a. Ko je od vozača shvatio, shvatio je, ko nije pokušao je da nastavi.
  22. Goranz

KK Crvena Zvezda 2018/19

Čović? Nemoguće.
  23. E pa i ja videla tu forumašicu Prelepa. Dobar bio protest dosta ljudi dobra atmosfera samo ozvučenje loše .
  24. halloween

Pravosuđe u Srbalja

Uzeli pogrešan "pelcer" 100%.
  1. Load more activity
  • Create New...