Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Ras

    MACTEPC 1OOO

    @Lancia Pojavio se Hamad: Hamad Međedović u finalu kvalifikacija za Masters u Madridu (nova.rs)
  3. morgana

    Prodavnice

    i peljmeni, kondenzovano moloko i zanimljiv izbor ribe @Ras, neozbiljan si!
  4. spaceploitator

    NBA 23/24

    jokic je igrao jednu od svojih malo-me-zabole tekmi, generalno su preopusteni bili / jbg aj ti igraj na 100% protiv ekipe koju si dobio 8 puta zaredom / pustao je dejvisa bas prelagano da dodje u sweet spotove a ovaj nije promasivao, pa cak ni teske floutere i fejdavejeve koje inace vise promasuje nego sto pogadja. a ovo nije samo do nadmorske visine, na bilo kojoj visini jokic ima primetno bolju staminu od dejvisa. redovno ga je pretrcavao prosle godine i u la-u hahah pa mnogo je neverovatnije da rasel nastavi ovako da sutira (igrac koji do sada u plejof karijeri ima 13ppg, 37% fg i 30% za tri) nego da se kcp i marej vrate na svoje plejof proseke (umesto ovog skandala od 0-9 za tri). svasta se lejkersima ispoklapalo, suludu kolicinu energije su utrosili, i opet masna kurcina. prevelika razlika u klasi jbg. ocekujem sledecu maksimalno ozbiljno da ih shvate i da rese 3-0, a onda jednu mogu i da izgube klupa je zapravo juce bila u plusu za razliku od startera, ne daju mnogo ali jos manje prime. no svakako ce druga runda zahtevati mareja i jokica na maksimumu
  5. uini

    NBA 23/24

    popraviće to sudije u delhaizeu
  6. Ras

    Prodavnice

    Evo sada znamo i lokaciju!
  7. @goofs koliko slicica staje u album?
  8. levi

    fk prtz 2023/do oslobođenja

    Kako se ne umoriš od pomeranja stativa, nosiš ih okolo po celom terenu. Prvo nije bio penal, pa onda dobro bio je penal ali bio je faul nad Zahidom, pa onda dobro nije bio faul ali Partizan je bio bolji, Opta statistika radi za Vučića
  9. Sad ga uzeo, onako na prvo listanje mi deluje sadržajniji od prethodnika, što je dobro. Papir je i dalje smeće, sličice mi se čine kvalitetnijim od Paninija, ali dizajn i sadržaj sličica je katastrofa, sve nešto sečeno, fotošopirano, kao da nisu imali fotografa da im odradi ovo nego su dizajnirali sve pomoću štapa i kanapa. Dobio sam sličicu stadiona u Dortmundu koji je nacrtan u paintu, pa jbt. Grbovi su dobri. U albumu nema Mbappea verovatno i dosta drugih zvezda, na račun koji su ubačene neke legende. Mislim, uvek sam za te sličice legendi, ali ne po cenu aktivnih igrača. U sredini ima neka sekcija kao tim turnira u koju mogu da se lepe duplikati po izboru, kao da sklapamo dream team, to mi gotivno. S tim što na kraju će da se desi da neki od tih igrača ne postoje u albumu pa opet ćorak.
  10. Mindaugas Žukauskas

    Premier League 2023-24

    Da, ili rasprava zašto Fedovi fanovi ne priznaju Novaka za Goata. Jedna od najdosadnijih rasprava ikad
  11. Stela

    Prodavnice

    Patlidzan u svim oblicima je moj favorit . Taman cu da se promuvam posle praznika da vidim ponudu.
  12. goofs

    NBA 23/24

    Slažem se za sve, osim za poslednji pasus, mislim da Lejkersi nemaju šta da traže u ovom mečapu, možda uzmu jednu u LA. Oni su sinoć odigrali utakmicu u kojoj je LBJ ubacio 26p, Davis imao šut iz igre cirke 80%, a DeAngelo sasuo sedam trica, i opet su izgubili. Ne znam gde imaju prostora da još dodaju gas pošto ovo nije dovoljno. Denver odaje utisak kao da se zajebava poluvreme i onda nagazi, takvi su mahom cele sezone, što nije baš ohrabrujuće. Mnogo je slaba i nekonstantna produktivnost sa klupe, mislim da će imati ozbiljnih problema protif Finiksa/Sote, ko god da naleti u sledećoj rundi.
  13. uini

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    ma dobro, zavitlavam se ali poenta je da je i "treći centar" velikodušna kvalifikacija edit soriška, nešto zabagovalo
  14. uini

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    ma dobro, zavitlavam se ali poenta je da je i "treći centar" velikodušna kvalifikacija za gilespija
  15. sigurnost

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Ne budi toliki bikvalista. Zajebancija.
  16. Roger Sanchez

    Amerika, zemlja velika

  17. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Mislim da ni svi evropski treneri ne znaju da li je Luka četvorka ili petica.
  18. assignment

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Luka treci centar
  19. Frank Pembleton

    NFL

    Onlyfans?
  20. Sandradjer

    Prodavnice

    Zvuci sjajno . Menjam nick u SandraZder
  21. uini

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    gillespie je u realnosti četvrti centar: bolomboy prvi, luka i tobey obojica treći, freddie četvrti ( :
  22. Jean-Luc Picard

    NFL

    Jel to Denver dobija novog fana !?
  23. booyaka

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    Prvo, nije 10 nego 14 poena, a drugo, on je treći centar doveden da ispunjava defanzivne zadatke ne da bude ofanzivna opcija. Ilić nije centar, a Kuzmić je izgubio potpuno motoriku za vrhunski evroligaški nivo. Da li je mogao bolji centar da se dovede umesto njega? Verovatno, ali se od Tobija očekivalo više, ja sam ga odavno priželjkivao u Zvezdi i ovaj strmoglavi pad forme kod njega nije bio očekivan. Što se Smarta tiče nekad pogodiš, nekad promašiš sa tim igračima koji prvi put igraju Evropi, Zo, Kvinsi, to su sve bili pogođeni igrači tako da bih još malo sačekao i sa Smartom, vidi se da je dečko školovan košarkaš.
  24. Bio u Stambolu na doradi grive, pa je sad psihofizički spreman da istupi pred javnos.
  25. ducca

    NBA 23/24

    Lagano faul kod ubacivanja na Maxiju, no MSG…
  26. uini

    KK Crvena Zvezda 2023/24

    kao sto rekoh gore, ja bih smarta zadrzao; postovao sam pre par meseci punterove procente pre nego sto je dosao u zvezdu a u debitantskim tekmama u euroleague u oly, slicnog broja odigranih kao smart, samo sa za nijansu losijim procentima za 3, 2 i ft. treba biti strpljiv cak i u fantaziju a kamo irl.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...