Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Te 2006. se nismo ni kvalifikovali vec smo cini mi se dobili wild kartu da ucestvujemo.
  3. mustang

Automobili na elektricni pogon

mozda zbog toga. jeftinija popravka nego litijumska baterija
  4. Today
  5. levi

Tenis 2019

kakav kvalitetan ludak je Paire. nisam ni video šta ga je tacno trigerovalo, da li neiskoriscena brejk lopta ili nesto u njegovoj glavi.. uglavnom na 1:4 prestao da igra do kraja seta, a onda u drugom i trećem odlučio da više ne da ni gem protivniku. jer je tako u mogućnosti
  6. Grandilof

Pitanja

Ja sam samo rekao da ne moze biti 0, i stojim pri tome. To kao kad uzmu i zaokruze g na 10m/s. Ne sporim da ima rezona da se sele blize serveru, ti gledaju svaki frame da negde udjenu. Nego daj mi taj stream iz NYC da vidim kako to izgleda.
  7. Yesterday
  8. Gledam sad spisak osvajača medalja na svetskim prvenstvima. Od prve osvojene medalje 1963. pa sve to poslednjeg SP pred raspad 1990. Jugoslavija je na svakom svetskom prvenstvu osvojila medalju. Zatim Hrvatska osvaja bronzu 1994. pa mi dva zlata 1998. I 2002. To je 44 godine i 11 svetskih prvenstava za redom. Leb te jebo. Znao sam da smo velesila, ali brutalno izgleda crno na belo. Još nam je 2010. je medalja ukradena u korist domaćina. 2014 opet medalja. Jedino 2006. sa mislim Šakotom je bila baš fail.
  9. omiljeni

Pitanja

"Piše 0 ali to nije 0 jer je to ustvari 0.14 ms ili 0.23 ms..." ali ne, ja se pravim pametan tfue ima 0 ping kad igra u nyc gde se preselio samo zbog toga. i celo veče mu bude ispod 10 kad je kotkuće na floridi onda mu bude uglavnom između 20-30
  10. urkozamanje

Hrvatska

Ahaa, znaci ti si taj sto Hrvatima razbija sofersajbne, tuce ih po restoranima, maltretira im zene i starce, spaljuje lutke politickih predstavnika hrvatske manjine, 30 godina forsira baju malog knindzu kao drzavni projekat, razbija latinicne table, zabranjuje koncerte novih fosila, itd. Bas sam se pitao koliko vas je, ne moze covek od vas da zivi. Non stop samo pravite neko sranje, jebali vas Hrvati. Ugledajte se na Zagreb, metropolu.
  11. Grandilof

Pitanja

Sto volis se pravis pametan, 0 ne moze nikako biti, a izmedju jedan i 0 mozda, ali to nije 0. I mislim da to nije bas tako u fortnite-u kako oni prikazuju. To jedino da ima direktan fiber do njihovog servera u sta sunjam, kad uracunas rutere, da to nije vakuum za idealne uslove i brzinu svetlosti itd. Tu sve oko 15-20 je po meni bas bas dobro. Uostalom daj mi neke streamere live koji drze celo vece ispod 10 da vidim kako to izgleda.
  12. roksi

youtube radio

wow! veruj da nisam ni primetila! auu.. pa znaci nakupilo se tu muzike :* p.s. super je stvar a i komplet album je divan - na wishlisti je! :*
  13. Skyhighatrist

Pitanja

Pa ne, u stvari ne može, jebe ga basic fizika (makar dok ne proradi neki quantum lan). Može da zaokruži, ali to i dalje nije 0
  14. omiljeni

Pitanja

a ustvari može možda to bude između 0 i 1 milisekund, ali im zaokruži na nulu
  15. koliko me on nervira zbog toga. to je velika njegova mana, cak moze da bude odlucujuci faktor za njegovu karijeru
  16. Grandilof

Pitanja

Ping ne moze da bude 0.
  17. bradilko

KK Partizan 19/20

prejaki smo!! jos Andrea i profesor Koprivica
  18. DrIlic

Kablovska TV

izbacili rtrs, bn i atv, jer njihovu distribuciju vrsi telekom. ubacili i lokalce.
  19. Glass Joe

Толстый и тонкий

najvise su sovjeti zajebali sami sebe, toliko su verovali u taj pakt da su totalno nespremni docekali pocetak operacije barbarosa
  20. kud u maglu Simoviću

Omiljene serije

our boys izraelci vs palestinci 2014. i početak sukoba. atipična dramaturgija, kad se to savlada sve ide ko po loju ne obazirati se na imdb ocenu, i komentare
  21. Sutra Championship sve 3+. Po vecerasnjim kvotama u Socceru ukupna kvota 3026.62, plus 35% bonusa. Na bacenih ulozenih 20 din dobitak 81,718.64. Igracu svakog vikenda zezanja radi. U Maxbetu dosta manji dobitak, u ostalim kladionama nisam gledao. Dosta mi je i ovoliko.
  22. kud u maglu Simoviću

Majstorski topik

prilično. sad se "patim" sa jednim, valjda ne hvata dobro donju bravicu kad je na kant otvoren. otvara se i dole(u tri tačke) mimo toga je ok, vreme za bilo kakvu reklamaciju je odavno prošlo pa ću morati da se sam pozabavim time
  23. Time Crisis

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Zna ko su naši
  24. Miljenko

Kladža pt2

Dortmund je morao da nervira dugo, dok je Ajax doneo oba bonusa ( 3.25-5+ i 12-7+). Ako udje i MLB, jos bolje. Za sutra mi je jedna kombinacija Liverpool i San Jose po 3+, dok kod druge jos razmatram Lever i Real. Imam i 4-5 potencijalnih MLB parova, mada su kvote za fiks sve nize (to posebno vazi za ove moje hendikepe). Nedelja vec donosi dosta zanimljivih parova, Salzburg 3+, PSG 3+, LA derbi 3+, Bolivar i The Strongest 2+ ili 3+, kao i City. Barsu cekam da vidim da li Messi igra. Holandjane ne diram dok se ne zavrse revansi kvalifikacija.
  25. Pusti dete da se zabavlja...
  1. Load more activity
  • Create New...