Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. б1lme3

    NBA 23/24

    ma nadrkanost je ok, ali ne pricamo o nadrkanosti, makar ja ne
  3. uini

    NBA 23/24

    jebiga, tu vec srbo-shpanac pravi tejkover u njemu hteo sam da kazem da meni ta njegova nadrkanost prija, malo me podseca na likove iz 90ih
  4. Mel

    Gender identity

    Rekao ti je da deluje uchestalije u Holivudu. Ne znam da li je uchestalije, ali moj lichni utisak je da je Andjelina onu prvu cerku brejnwoshovala da je dechak, da bi je eliminisala kao konkurenciju. Ona druga cerka joj nije tako lepa pa je mogla da ostane devojchica. Mislim da to niko ni ne poteze kao moguce zlostavljanje, jer ce ispasti da pricha protiv trans populacije.
  5. kralj

    NBA 23/24

    Ne radi samo sve da pobedi nego da pobedi kao najveća žrtva u istoriji svemira, žrtva protiv koje su se sve čestice materije hiljadama i hiljadama godina udruživale. Meni je gotivan po neki battle odnos kao sa Bukerom, ok mi je da napuši Sakramentov menadžment koji i danas lupeta o ispravnoj odluci na draftu, al ovaj nit bira, nit vadi.
  6. Zli Gli

    NBA 23/24

    E taj je propustio citavu seriju protiv dinastije u nastanku prosle sezone, kao i Naz Rid, i opet je sve osim prvog meca bilo napeto do kraja a sa njima bi bilo jos napetije. Evo prilike vec u drugoj rundi za revans
  7. Sara

    Survivor za sva vremena

    Stvarno ne razumem da se Varja ikome dopada i da iko podržava njeno učešće u Survivoru. Samozaljubljena devojka, načisto. Voja me ne nervira jos od slučaja “Ivana” , čak mi je postao i smešan, kao neko deriste. Uros bi bio u finalu da nije povredio rame. Ovi sto sto komentarišu “toplu braću” sta reci osim da su primitivci. Srecom, nemam Tviter.
  8. uini

    NBA 23/24

    iz nekog razloga, utemeljenog na nicemu, odbijam da poverujem da ce sunsi izgubiti bez da pokusaju da pobede
  9. uini

    NBA 23/24

    meni uopste ne smeta taj lukin modus trashtalkuje covek protivnike, sudije, publiku; meni je to super, radi sve da pobedi, a nema nekih situacija za povrede
  10. Today
  11. б1lme3

    NBA 23/24

    a jest iritantan sto je najgore, jebes utisak nas gledalaca, to njegovo ponasanje lose utice na saigrace/ekipu em im je po pravilu uloga da riljaju u odbrani i statiraju u napadu u nadi da ce nekad dobiti loptu od majstora, em moraju pratiti/trpeti to njeogovo serendanje i konstantnu pricu sa sudijama
  12. kralj

    NBA 23/24

    Ogadi ti igru Luka. Moram 2 sata da gledam side games i šta radi van terena da bih mogao za njega da navijam. Vidi se ta Srbin opet pobedio genetika. A svi protiv njega.
  13. б1lme3

    NBA 23/24

    dobi dalas, ali meni deluje da su klipersi blizi prolasku njihova petorka vesbruk/harden/lenard/dzordz/zubac mi deluje daleko zajebanije od bilo cega sto dalas sa 2,5 igraca moze izvesti
  14. kralj

    Euroleague (sve sezone)

    Nisam gledao, al uvek protiv Paoa. Usput mi je ovaj Makabi baš gotivan, a imperator Antonius jedan od omiljenih igrača lige.
  15. reg

    NBA 23/24

    Najbolje dranje na sudije je bilo kada je pogodio trojku. "I take pride in my defense, don't care what the haters say". edit: posle ova 4 dana izgleda mi da će Minesota - Denver da bude pravo finale Zapada.
  16. napadaj

    NBA 23/24

    Kolko je irititantan slovenački ljubitelj Baje Malog Knindže. Svakih 15 sekundi sere nešto sudijama, ne znam kako ga više nije sramota.
  17. reg

    NBA 23/24

    Odličan čelendž Džejsona Kida, ništa dodatnog bacanja za Lenarda. Da je zdrav, uvek bih dao prednost Kipersima, ali kako je izgledao večeras, Dalas ima dva najbolja igrača na terenu i to je to. Još je i Zubac igrao slabije nego u prvoj, a jedino pod košem imaju značajnu prednost.
  18. kralj

    NBA 23/24

    Nekako suviše lako Klipersi preuzimaju i daju Luki po 15 sekundi da na brisanom prostoru igra 1 na 1 sa Hardenom.
  19. reg

    NBA 23/24

    Luka odlepio Dalas (da ne kažem rešio utakmicu pošto je ostalo 40 sekundi a vode 4 razlie). Prvo se Džordž kockao pa je moralo da padne preuzimanje koje je iskoristio da asistira Klibi za trojku i posle sam pogodio pored Hardena koji ne može da se ovoji od parketa.
  20. kralj

    NBA 23/24

    Gotovo. Ključna trojka Klebera. Lenardova povreda ozbiljno devalvirala seriju.
  21. ntwadumela

    NBA 23/24

    Dobija Dalas, ali i dalje mi se čini da su šanse 51:49 na strani Klipersa. Verovatno 7 utakmica.
  22. uini

    NBA 23/24

    @reg, igraju timskije sada i ofanzivno i defanzivno, pa su u prilici da dobiju mavsi mora se ponekad istrpeti ortak sidekick
  23. napadaj

    NBA 23/24

    Wtf?
  24. reg

    NBA 23/24

    Lenard svaki put kada oseti da se Dalas odlepljuje i da je stao šut (a stoji dobar deo utakmice) da koš ili iznudi faul. Klipersi šutiraju ispod 40% za dva i 20% za tri, tako da večeras 40% dobijaju tekmu.
  25. kralj

    NBA 23/24

    McDaniels je jedan od najpotcenjenih igrača lige. Svetski prvak u doprinosu koji se ne vidi u statistici. Brutalan defanzivac. Ovo je doduše čist bonus.
  26. ntwadumela

    NBA 23/24

    Vratio se Lenard, jeste da ne igra baš sjajno zasad, ali samo njegovo prisustvo me tera da ne mislim da su šanse Dalasa za prolazak tako velike - bili su favorit pre početka serije čini mi se. Inače, ne znam zašto, ali nekako uvek navijam protiv Luke. Jeste da je Srboslovenac i pravoslavac, ali me nervira, da li je stil igre, mrcvarenje lopte, kukanje konstantno, šta god, ali ne volEm ga.
  27. Micko8

    NBA 23/24

    Sve je to lepo sto uposljava saigrace ali sut iz igre mu je na 40%. Ne moze se tako kroz plej of zivot.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...