Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Sandradjer

    DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)

    Svakako bi trebalo to uzeti u razmatranje, ipak je u pitanju strucna grupa osmaka . Pa da je ta najgora . Daj mire stvarno
  3. Jimmy Kowalski

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Zabrojali se..
  4. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    Dugo nismo imali reč love u nazivu, nedostaju mi ta vremena Ništa, sad je spektar mogućih rešenja značajno sužen
  5. Lezilebovich

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Jos je cudnije da ih mi brojimo
  6. booyaka

    Rap, Hip-Hop

  7. ZokiAsov

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Cudno cigani ne broje slobodna bacanja ovaj put. To im je ranije bio krunski dokaz kradje
  8. Tpojka

    youtube radio

  9. *edited by mod

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Gledamo ali to nije faul, da se nije okliznuo i pao ne bi mu svirali ništa. Ali dobro valjda će više da brišu parket u drugoj a i sudije da obrate pažnju na to. Na prvom mestu da se niko zbog toga ne povredi.
  10. booyaka

    Electro prćija

  11. Jean-Luc Picard

    Premier League 2023-24

  12. Moća

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Bilo gresaka na obe strane uobicajeno. Kod faula nad Jagom gledajte Aleksin levi lakat koji gura Jaga a odmah posle toga dize obe ruke u vis.
  13. MeanM@

    PPPictionary

    Btw, bend koji stilski jako podseca na jedan drugi.
  14. MeanM@

    PPPictionary

    Ovde je bilo 1/3, ne vidim da smo odreagovali. Oprosti
  15. 1n54jd3r

    NBA 23/24

    I medj tim najboljim se kao klinac nametnuo kao lider i MVP. Stvarno nekad preterujes sa trolovanjem. Ili prosto imas stavove operisane od stvarnosti.
  16. Midgeta

    PPPictionary

    Road to hell - C.Rea
  17. MeanM@

    PPPictionary

    Nije route ali si na dobrom tragu. Sinonim or something.
  18. Today
  19. Ros

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    meni ne veruješ? 🥵
  20. kralj

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Odgledao sam snimak, svaka čast sudijama, bilo je naravno grešaka na obe strane kao i na svakoj utakmici, ali iznenađujuća kontrola (po meni se previše objašnjava igračima i trenerima, ali očigledno i to pomaže nekad) svih aktera, uključujuči publiku, je za totalni respekt. Usput, nijedna tehnička.
  21. ivy

    Planinarenje i hajking

    bili na Velikom Vranju kod Krepoljina..malo nam je padala kisa ali nije smetala divno smo se proveli...panina je PRELEPA!!bas duboka divljina
  22. Valkyrie

    Survivor za sva vremena

    Kad Tijana donese tri boda a ona pukne ko zvečka, onda nema veze, ajmo ljudi, ovo je samo igra. Sad kad je bila bolja od Tijane na jednom poligonu - šta je ovo, na šta ovo liči, nećemo bre više da gubimo! Kapiram da tek sledi svima pucanje sa živcima. Najluđe je što su njih plavi juče jedva dobili a ponašanje je kao da su obrisali patos crvenima, doduše tako se i poraženi osećaju.
  23. *edited by mod

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Ipak se na snimku video faul Bruna, doduše ono na Jagu ostaje čisto klizanje. Šteta moglo se sinoć dobiti, verovatno najbliže tome ove sezone. Sad džzna se, najteže je dobiti isti tim pet puta za redom
  24. VoodooDerina

    KKPFC u epizodi 23/24 “It’s coming home” part two

    Odgledah i nadam se da se ovo neko dobro sprdao i namerno ironisao jer ovolika količina fundamentalnog neznanja košarkaških pravila nije baš realna čak ni kod običnih zaljubljenika u košarku, a kamo li kod nekog ko pretenduje da detaljno analizira suđenje, ma koliko ostrašćen bio.
  25. ubibobi

    Uskoro dolazi jedan film

    A jest da ima neku slinavu facu
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...