Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

o pa to je sasvim druga priča ako postoji dvorište... divno :)

 

(doduše pas će uvek gledati da šmugne u kuću da bude u društvu dragih osoba)

 

u svakom slučaju uživajte, lepo je družiti se sa psima

Link to comment
12 minutes ago, vladavsnarod said:

Jbg sad, zvuci kao da ti treba pas da laje po dvoristu kod matorih?

 

Zena ima otpor za psa u stanu, a izvesno je da bi obaveze spale na mene (i nju). Ovako, u nekoj perspektivi kuce umesto stana situacija bi se promenila kvalitativno.

Link to comment

a mozda bi zavolela psa i sama  mu otvorila vrata kuce :)

 

13 minutes ago, Katikon said:

Mogu od srca da preporucim jedinog psa kog sam imala: bernski planinski. Divan, pametan, ne smara, spava dok ga ne probudis, ide pored tebe kao sto darling kaze da pas ide pored nje. Samo pisi propalo ako si negde gde je toplo. 

 

oni su predivni. tuga kako kratko zive. meni ni ova moja sto je natprosecno zivela svoj prosecni vek od 10 do 12 nije mi bilo dovoljno, a ne mogu da zamislim kako je s bernskim.

 

negde sam nabasala da su psi vrsta s paradoksom, da je zivotni vek zivotinja proporcionalan velicini, a jedino kod pasa obrnuto proprocionalan. zaboravila sam zasto, a mozda i dalje nisu saznali razlog. 

Link to comment

Ovaj moj je poziveo 13 godina, naravno da mi je i to bilo kratko i sve je prekratko, al je druga tema. Znam da to svi kazu, al sledece uzimam kornjacu, pa nek ona pati za mnom. 

Ima neko na forumu bernskog, postavljao je slike i mogao bi opet koju. 

Link to comment

zar njima nije zivotni vek od 6 do 8 godina?

13 godina je za postovanje.

i uvek je kratko, koliko god da traje, prekratko je. ja sam nocas sanjala moju, da je bolesna, da se brinem za nju, i da racunam evo proslo je 18 meseci, bolesna je, ali i dalje tandrlja, dobro je, i onda u jednom trenutku ne vidim je, zgubila sam je, i vise je nigde nema, psujem sebe zasto je nisam bolje pazila. tu sam se probudila. 

 

i to uzmi veliku kornjacu, one sto zive 300 godina :)

 

 

Link to comment

Aj malo da navrnem vodu na našu stranu :)

 

Da li možda znate koji je pas, pišem pas a ne staford, najnagrađivaniji pas u istoriji svestke kinologije ikada, otkako postoje izložbe ???

 

http://ljubimci.telegraf.rs/psi/2267-svetski-nas-ovo-je-pas-kome-se-divi-cela-planeta

http://ljubimci.telegraf.rs/psi/2267-svetski-nas-ovo-je-pas-kome-se-divi-cela-planeta

 

PS

Možda bi trebalio u topiku kako je srbin sve nadmudrio,ali nekaga ovde.

 

 

Link to comment

Još jedan zanimljiv podatak:

Don KOR je pre nekolko godina boravio u USA, gde je bio tek drugi na američkoj specijalki za staforde, i ostao par meseci kao davalac sperme. Sve doze su unapred prodate po ceni od 5000$, broj doza niko ne zna, ali jedini uslov kod kupovine je da se sperma ne sme koristiiti za oplodnju kuja pre od "dvadeset godina posle Donove smrti". Sve je planulo,  Don je živ i danas, puni 10 godina ove godine, više ne nastupa i uživa u penziji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...