Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

19 hours ago, darling said:

 

retriveric. gazde su mu ulicni cvecari iz coska sbana i kpetra.  

e pa tako sam nešto i mislila

letos ga je neko ostrigao otprilike makazicama za nokte, bio je mnogo smešan, a malo je glavatiji od svoje rodbine :lol:

Link to comment
On 20-1-2018 at 8:22 PM, mustang said:

aaaaaaaa!!!!! uzas!  

pa ne , ovog mog nikad nisam istukla, ali da ga vidim dobio bi po dupetu. i ovo sto ponekad moram da dignem ton me nervira...

psi se uvaljuju u crkotinu da bi to neutralisalo njihov sopstveni miris, te da bi se lakse prisunjali zrtvi a da ih ona ne oseti. to im je, dakle, posao.

Link to comment
On 21/01/2018 at 1:30 PM, slepa živana said:

ima jedan koji slobodno šeta od letos, videla sam ga nekoliko puta u tom kraju. letos je džonjao kod onih žena što prodaju cveće na uglu sa rige od fere. mislim da ima "gazdu", po mojoj proceni, negde u dušanovoj, ali ga puštaju da baza po dorćolu...

 

 

Nije to taj.

Ti ljudi su sada na uglu Kralja Petra i Strahinjića Bana, šetam tuda mog džumaru, kači se sa njihovim psom.

Ovaj je lep ko lutka, sav dezorijentisan, gladan i žedan. Valjda su ga našli.

Link to comment

ima neko ideju šta znači kad pas često zabije glavu u ćošak sobe i samo stoji tako dosta dugo? nije moj pas, ali je često kod nas, do sada nisam to primetio, ovaj put je baš intenzivno. dosta je stara i bolesna, bubrezi otkazuju, teško se kreće, ne kontroliše baš dobro zadnje šape više...

@zmanic?

 

 

Link to comment

vidim svoju, staru, s bolesnim bubrezima, kako se zabije u zid i bulji u tacku, takva je bila zadnjih meseci. od toga je i umrla, od mozga koji je otkazao, kao stari covek kad pocne da umire i pocne da se gubi, prvo kratko, pa sve duze i duze, a ti se pravis da nije nista, il da nisi dobro video, pa uplaseno pitas sta ti je, sta ti je, i dozivas psa il coveka, pa opet mislis da nisi dobro video i da je to samo trenutno i da ce proci, samo treba malo strpljenja. i onda smo je za pet dana potpuno izgubili...

Edited by darling
Link to comment
Uhhh jebeno...



...shiit has hit the fan....

Ako sam nešto naučio od kerova, to je da tuga dolazi tek kada dođe, i da vredi živeti svaki pruženi momenat.
I da posle tuge ostaju samo zapamćenu lepi trenuci.
Sve ostalo je obmana.
Link to comment
Ako sam nešto naučio od kerova, to je da tuga dolazi tek kada dođe, i da vredi živeti svaki pruženi momenat.
I da posle tuge ostaju samo zapamćenu lepi trenuci.
Sve ostalo je obmana.

Da ali sve je to "naknadna pamet" ...
U trenutku obuzme i ume da bude teško...
Link to comment

Da ali sve je to "naknadna pamet" ...
U trenutku obuzme i ume da bude teško...
Da.
Ja nisam bio svoj ni po deset dana.
Umirala mi Nera cele noći na rukama, ali nema se kud. Tako to biva, niko još nije pobegao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...