Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Jel hoće da jede i da pije? Ako hoće sam ja bih mu dao normalnu hranu tek da ne pregladni a vodu da pije koliko mu se pije. To ćeš mu ukinuti samo ako bude trebala operacija.  Moje mišljenje jbg. 

Link to comment
15 hours ago, Zico said:

Moze li mala pomoc, pas izgleda ima temperaturu, medjutim tek sutra mogu da ga vodim kod veterinara. Sta da radim u medjuvremenu, da li da pije vodu, koja hrana dolazi u obzir itd...

 

A kolika je bila temperatura?

Link to comment

Danas je vec mnogo, mnogo bolje. Jeo je normalno, stolica normalna, mnogo je zivahniji nego juce. Prethodno vece je preskocio ogradu i otisao  kod jedne kuje nekoliko ulica dalje, tek sam ga doveo kuci ujutru, nasao sam ga u njihovom dvoristu. Kako se vratio tako je ceo dan proveo u kucici, retko je izlazio, njuska suva, vrela, kao i usta, usi, drasticna promena ponasanja. Inace je veoma zivahan pas, a juce je  ceo dan bio snuzden, miran, tunjav, cak nije trazio da ide u setnju (inace ide svakodnevno). 

Link to comment

Najgore je što su početni simptomi kod zaljubljenosti i daleko bilo npr. zaraženog krpelja slični, ako čovek okasni sa terapijom može da bude propast. Naročito ako je u pitanju pas koji ima visoku toleranciju na bol. 

Verovatno mu nije ništa ali prati situaciju da bi reagovao na vreme 

Edited by Sara
Link to comment

Pratim naravno, evo opet izgleda ima temperaturu, problem je sto ne mogu nikako da  mu izmerim. Isao je u skracenu setnju, mozda nisam trebao da ga vodim, ali toliko se obraduje da nemam srca da ga odbijem. Uglavnom, sutra ide kod veterinara, koga nikad nema kad ti zatreba, ali dobro. Detaljno sam ga pregledao da vidim da li ima   nekih povreda ili krpelja, bilo sta,  na srecu nema.  

 

Link to comment

 Jede normalno, pije vodu, nije se jos uvek potpuno vratio na staro (na nekih je 85-90%), ali je iz dana u dan sve bolje i bolje. Danas sam ga vodio kod veterinara, medjutim doktor bio na terenu, tako da idem opet sutra, pa ce videti da li ce mu dati neku terapiju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...