Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Meni je omiljeni ovaj a odgledao sam ih milion. Ovo je ljudsko ponašanje 1/1, ta sramota, ta griža savesti, i na kraju kad je ovaj ispituje, a ona onako digne pogled na gore, pravi se luda :D I kako tačno skrene pogled kad ovaj dođe.. Obožavam ovaj klip. :)

 

 

Link to comment

:780_sparkling_heart:

nemam reci

 

ne znam sta je ovom mom. poceo je da radi stvari sa njuskom: zakopava koske, namesta jastuk (moj), budi nas tako sto njuskom odole nam dize glavu (kad ga potera nuzda u nedoba), gura me da se pomerim u krevetu i to u ledja....kao da njuskom naredjuje i dovodi stvari u red. 

 

i krenuo je naopako da obavlja nuzdu u stanu (opet kad ne mozemo da se probudimo), skloni papir pa tu kaki pa onda navuce papir preko. da se ne vidi. valjda mu smeta ....

juce nas je ubio vetar u setnji po kanjonu. vracao me nazad koliko je jak bio. 

Link to comment

kuce #laza (13 mesec) deseksovan decko, kuce #rodja (4 godine) deseksovan decko... Sve fino i mirno i odjednom laza krene da zaskace rodju... 

mis'im - nismo se tako dogovorili, ne? :))

Link to comment
kuce #laza (13 mesec) deseksovan decko, kuce #rodja (4 godine) deseksovan decko... Sve fino i mirno i odjednom laza krene da zaskace rodju... 
mis'im - nismo se tako dogovorili, ne? :))
Ne radi se o nikakvom sexy nagonu, vrh o dominaciji. Pripazite ih. Ukoliko su slične snage može da bude opasno i krvavo.
Uspostavite svoj autoritet iznad oba.
Link to comment

Hvala.

Ovo im je bilo prvo vidjenje - u perspektivi ce se vidjati mesecnom jednom ili dvaput i to cesce na plazi / u parku nego u kuci/dvoristu (gde se to desavalo). Na plazi je bilo drugih veselijih stvari... 

Link to comment
15 hours ago, zmanic said:

A prelepi su

+1

ja sam tu rasu otkrila prošle godine. mislila sam da je u pitanju mladunče boksera ili neke vrste buldoga... neki komšija ga šetao, pa mi objasnio. ima ih po dorćolu nekoliko. jednom me neka devojčica zamolila da joj ga pričuvam dok uđe u apoteku. lepo smo se izrazgovarali :D

Link to comment
Umrtvljena borbena rasa, čista lutrija, nema garanicija nizašta.
A prelepi su, i preskupi, DA!

Uhhh pričao sa ortakom klinac zapeo za tu rasu, kaže da nije našao ispod 400€
Link to comment

Moja sestra ga je platila 550 ima sve papire i pedigre. Sladak je ali ima da joj izgrize (i to ozbiljno) sve po kuci. Ukljucujuci i otvorene delove njenog tela (prste, nos, usi). Sa pet meseci vec ozbiljno gricka.

Link to comment
2 hours ago, Giga Moravac said:

Moja sestra ga je platila 550 ima sve papire i pedigre. Sladak je ali ima da joj izgrize (i to ozbiljno) sve po kuci. Ukljucujuci i otvorene delove njenog tela (prste, nos, usi). Sa pet meseci vec ozbiljno gricka.

Pa kad ce ako nece tad... Meni je Carli dok je bio stene pojeo kompletan namestaj na verandi, plus ogradu. O obuci ostavljenoj napolju, saksijama i ostalom da ne pricam.

Sad nista ne pipa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...