Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

6 hours ago, Host said:

Mozete samo da nam zavidite, mi na reci imamo anticke galije a vi Cica Tomine splavove. 

Ko smo to vi?

 

A jebote, ala se ova banditska skupina dohvatila Nemanjića, neće stati dok Srbin na Srbinu ne ostane (da izvini Vojska Srbije i Tetkino Zlato Idejni Ploditelj)

Link to comment
11 hours ago, pbg12345 said:

na stranu ova makedonizacija, hoce li to bolesnici u svetog save pored nemanjine uzivati u saobracaju i sa druge strane bolnice?

to se i ja pitam. 

sa druge strane, zašto se takva bolnica uopšte nalazi na tako bučnom mestu? jeste da joj je dobar pristup ali je buka nesnosna. 

sve u svemu boles mozga. 

Link to comment
12 hours ago, Friend said:

Nema mesec dana od izbora i kampanje i puj pike salili smo se.

 

Nemam reci koje smo mi neki cave, a neki retardi. Ili oba.

Kakav pu pike, ne vazi. Izborna obecanja na stranu, kada dodje do implementacije ipak se pitaju neki ljudi u strukturama koji moraju da zaista nesto odrade i koliko vidim po planu to je otprilike ono sto bi bilo koja vlast, bio Vucic ili Djilas i odradili. BGVoz je nesto sto treba forsirati.

Link to comment

Ako je stvarno istina da su vec batalili metro ovo je jak penal za bilo koga ko je kontra Vucica. Malo snimci vozanja autobusom linojm metroa :hail:, malo dokaz da nema nista od toga cim su prosli izbori. I onda pokusati deprogramirati zrtve Pinka i Informera.

Link to comment
23 minutes ago, katamaran said:

Ako je stvarno istina da su vec batalili metro ovo je jak penal za bilo koga ko je kontra Vucica. Malo snimci vozanja autobusom linojm metroa :hail:, malo dokaz da nema nista od toga cim su prosli izbori. I onda pokusati deprogramirati zrtve Pinka i Informera.

 

nisu to zrtve vec dobrovoljni konzumenti govana sa tih medija i bila bi masovna pobuna da im se ukinu ti mediji

Link to comment
4 minutes ago, katamaran said:

Za pocetak bi valjda bilo dovoljno pokazati im koliko su bili glupi kad su poverovali u vodjine bajke.

 

eh. zar zaista mislis da to deluje? pa glupi ne podnose da im se na bilo koji nacin kaze/pokaze da su glupi jer oni eto misle da nisu glupi :D

Link to comment

Jel se desilo sinoc nesto oko ponoci na Studentskom trgu?Idem Vasinom i odjednom se zaustavlja jedno 4-5 pandurskih kombija i bar jos toliko Skoda. Iz svakogizadje brdo njih i bilo ih je bar pedesetak. Nije mi delovalo da je neka akcija u toku jer su delovali opusteno i samo odose dole ka SePSi. Bizarna scena, svakako.

 

 

Edited by katamaran
Link to comment
10 hours ago, Pontijak said:

 

eh. zar zaista mislis da to deluje? pa glupi ne podnose da im se na bilo koji nacin kaze/pokaze da su glupi jer oni eto misle da nisu glupi :D

maločas je na nekoj TV završilo o ribi zvanoj vanda. 

kevin klajn kao otto

Link to comment

nismo primetili od metroa, pravo da ti kazem.

gledam sad neki shvecki dokumentarac i imaju negde nasred kaldrme neke vesele livene statue, djeca trche okolo. pa sam mislila kad iskuju onog nemanju, poshto ce on biti po meri divova, da idu zanjim u nizu po bulevaru neki mali nemanjici za djecu, kao babushke, sve manji i manji, kao neka evolucija i slichno :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...