Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

13 minutes ago, keitel said:

Gradski arhitekta briljira, Slavija uređena kao prioritet za pješake a proširenje Makenzijeve bi povećalo opterećenje?! 

Jel ovo onaj mladi urbanista što je šet'o Staniju (ili neku drugu starletu beše) svojevremeno?

Link to comment
Quote

BEOGRAD - Zamenik gradonačelnika Andreja Mladenović položio je danas venac na spomenik voždu Karađorđu, povodom obeležavanja godišnjice oslobođenja Beogradske varoši u Prvom srpskom ustanku, saopšteno je iz Gradske uprave.

kako mene ovakve vesti izvedu iz takta. dzibercine i glupaci, kako im nikada ne padne na pamet da se spuste malo nize pa u park gde je spomenik izgunulim ustanicima iz 1806 a pored spomenika je i nekoliko sacuvanih nadgrobnih obelezja poginulih? ali ne, sta pa zna tak olos o bilo cemu, to metanisanje ispred spomenika karadjordju su naucili odroditelja koji su metanisali ispred spomenika drugu titu i to dok je drug dozivtoni marsal jos bio ziv :40_rage:

Link to comment
Za sada je ipak najbolje slati prijave preko mojainicijativa.com
Odatle se prijave šalju na sve nadležne adrese, uključujući inspekciju. Prijave preko Beokoma "upale" samo kada je nešto zaista urgentno i zaokupi pažnju javnosti.

Ne znam da li je slučajno ali ja na mojainicijativa ostavio prijavu za neku banderu koju su samo stavili i ništa i posle dan-dva završili radove i postavili reflektore radili da 23h...
;-)
Link to comment
19 hours ago, Pontijak said:

kako mene ovakve vesti izvedu iz takta. dzibercine i glupaci, kako im nikada ne padne na pamet da se spuste malo nize pa u park gde je spomenik izgunulim ustanicima iz 1806 a pored spomenika je i nekoliko sacuvanih nadgrobnih obelezja poginulih? ali ne, sta pa zna tak olos o bilo cemu, to metanisanje ispred spomenika karadjordju su naucili odroditelja koji su metanisali ispred spomenika drugu titu i to dok je drug dozivtoni marsal jos bio ziv :40_rage:

 

šta očekuješ od retarda

 

to su likovi koji u ulici Vuka Karadžića okače tablu koja objašnjava ko je bio Vuk Karadžić, jer je on eto široj javnosti nepoznata ličnost, a hiljade drugih ulica za koje prosečan čovek ne zna po kome su dobile ime i zbog čega vape za objašnjenjem

Link to comment
4 hours ago, hazard said:

 

šta očekuješ od retarda

 

 

 

ma nista ne ocekujem od njih a malo-malo pa uspeju da me iznerviraju kojekavim svojim postupcima kao juce sto sam se iznervirao :8_laughing:

Link to comment
20 hours ago, Frank Pembleton said:


Ne znam da li je slučajno ali ja na mojainicijativa ostavio prijavu za neku banderu koju su samo stavili i ništa i posle dan-dva završili radove i postavili reflektore radili da 23h...
;-)

da ne potkopavam nadu, ali im je izgleda to na redu. ispred moje bivše zgrade isto bile dve bandere na terenčetu i danas ih nabudžili da svetle

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da ne potkopavam nadu, ali im je izgleda to na redu. ispred moje bivše zgrade isto bile dve bandere na terenčetu i danas ih nabudžili da svetle

Ma znam ;) 

I to je akcija onog novootvorenog SNS veleposlanstva u 70-om prekoputa skole.Gde dele penzionerima kupus i zimnicu.Ovo im je "akcija".

I verovatno je neki clan imao na lageru...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...