Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

3 hours ago, Milosh76 said:

Najbolja stvar sa TC Rajiceva je dzabe parking 2h...

Hvala za ovo. 

 

Pratim i podizem za to da je TC odlicno resenje da se u cistom i toplom promene pelene detetu kada si u blizini. 

 

Djipalo objasnio. 

Edited by pacey defender
Link to comment

 

ne bih se ja zaletao na taj parking

 

 

Quote

 


PARKING 120 DINARA NA SAT

 

 

TC "Rajićeva" u svom sklopu ima i parking sa 450 parking mesta koji će biti otvoren od 8.00 do 24.00 svakog dana. Prvih pola sata parkiranje je gratis, a nakon toga se svaki sat naplaćuje sa po 120 dinara. Uz napomenu da nakon što platite parking, imate 15 minuta dodatnih da napustite garažu.

 
 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Juce sam parkirao oko 3h tamo i naplatili mi 100 dinara. Prva 2h besplatno i ostalo kao 1h da sam bio...

 

Samo sto je prica provaljena, pa nema bog zna koliko mesta... juce sam parkirao na P2 nivou, a pre par meseci opusteno na P1

Edited by Milosh76
Link to comment

Opa! Otkud ovakav tekst u mejnstrim mediju?

 

https://noizz.rs/noizz-news/korak-po-korak-smo-pregledali-novu-slaviju-i-pitamo-se-ko-je-ovde-lud/gpdyp7k?dr=blic.rs/vesti/hronika&utm_source=blic.rs/vesti/hronika&utm_medium=referral&utm_campaign=blic.rs/vesti/hronikawidget_3

 

Ovi su valjda deo blica. Odnosno Ringlera il kako se vec zovu.

 

edit: ringieraxelspringer 

Edited by katamaran
Link to comment

 

nisam imao pojma šta planiraju da urade od zgrade železničke stanice, koja je valjda  vajarsko delo prirode neki spomenik kulture, zgrada pod zaštitom, kako se kaže.. 

 

naravno da planiraju neko kompleksaško sranje

 

Edited by levi
Link to comment

kako nisu neku strelu napravili? srbi nikako da se odlepe od figure pa to ti je :hihi:

 

Quote

Da bi se ovo rešenje izvelo, potrebno je u potpunosti izmestiti železničku stanicu na novu lokaciju Prokopa

e ne lipshi magarence :cry:

Edited by gospa buba
Link to comment
Mozete samo da nam zavidite, mi na reci imamo anticke galije a vi Cica Tomine splavove. 

Dobri su splavovi , kakvi su lutajući gosti koji ih pohode! ;-)
Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

nisam imao pojma šta planiraju da urade od zgrade železničke stanice, koja je valjda  vajarsko delo prirode neki spomenik kulture, zgrada pod zaštitom, kako se kaže.. 

 

naravno da planiraju neko kompleksaško sranje

 

Au, staljinisticki neoklasicizam sa primesama novoruske manije velicine i zala za svetlom prosloscu, uobicajeni pokusaj da se pomiri nacionalizam i moderne :isuse: tehnologie.

I dokaz da Srbija ni izdaleka nije prebolela 90-te...

 

 

 

BTW, ko dirne u staru stajgu dabogda mu se obe ruke osusile...

Link to comment
Kako dobro mu nabacuju teme o kojima će da priča kad se vrati, neće morati da spomene Kosovo uopšte.


Posto su i metro i spomenik kod zel. st. u nadleznosti predsednika republike ? :lol:


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
2 minutes ago, jms_uk said:

Posto su i metro i spomenik kod zel. st. u nadleznosti predsednika republike ? :lol:

Đejmse, sve je u njegovoj nadležnosti. Sve. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...