Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Rajićeva je zločin protiv grada, urbanizma, biblioteke, svega.

+1000
Ja to kad sam prvi put video sa spoljne strane toliko sam se iznervirao da me je stomak zaboleo...
Link to comment

Prolazim cesto uvece pored i moram da priznam da sam se navikao i da mi ne deluje vise onoliko ko strano telo. Uopste mi je interesantan Knez sa onim ekranima.

 

Pamtim i okretnicu trola i nije bas da je tada bilo lepse.

 

edit: i internet je slabo pamti...

 

Ovo je jos iz nekih srecnijih vremena. Ja je pamtim kao poprilicno ruglo.

 

7bd30c065e99cdece73d4fe6b2e7dff4.jpg

 

Po stanju trola bi se mozda reklo da je pred kraj karijere al mi ovo sa leve strane nikako ne ide u glavu. Koliko se secam bila je cistina tu.

 

Pa onda sa druge strane nekle limene gsb kucice

 

i onda se zeznes pa izracunas koliko je godina proslo...

Edited by katamaran
Link to comment

Kafana se vidi dole desno. Park ako se ne varam.

 

Ivan Ivanovic i jos neka voditeljka su je poslednji drzali.

 

edit:

 

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:410528-Beograd-Izgoreo-klub-Marije-Kilibarde-i-Ivana-Ivanovica

 

I danas je ruinirano. Mada sam neko vece primetio neku kucicu tu u dvoristu gde se nesto desava.

 

edit: ako Novosti nemaju sliku, zna se ko ima

 

https://www.google.com/maps/@44.8206907,20.4547695,3a,75y,252.17h,90.8t/data=!3m6!1e1!3m4!1sZzqHnTeWg-TYwP2XvKOOPw!2e0!7i13312!8i6656

 

Kafana je desno od gradilista.

Edited by katamaran
Link to comment

To levo je fast parking na dva nivoa, pre toga je bio običan asfaltiran plac kao parking, a pored trole sa garažnim br 21 je "Park" koji je kao iznajmljen od gorenavedenih voditelja izgoreo pod čudnim okolnistima i nikada nije bio obnovljen.

Mene čudi da ni jedna trola nema rege ili se bar nevide.

Ovoj slici ima preko 20-25 leta rekao bih a moguće je da je iz perioda kada je okretnica već bila ukinuta a trole samo lagerovane na toj poziciji.

Link to comment

za cudne okolnosti™ zli jezici kazu da dodje do spontanog samozapaljenja pa se izvuce lova od osiguranja umesto lokala koji ne donosi kintu. Nevezano za ovaj slucaj, uopsteno. Hoce nekad da izgore pod cudnim okolnostima...

 

Moguce da je ovo labudji pjev okretnice. Kroz maglu se mozda i secam tog parkinga al on je stigao pred kraj.

Link to comment
9 hours ago, halloween said:

I neka kafana koja je izgorela u požaru. Možda nije baš tu, nego malo  bliže Knezu.

 

kafana je bila desno od kadra fotografije, na cosku uzun mirkove i tadeusa koscuskog, bila je velika basta

 

gosn djordje je u pravu, vidi se konstrukcija parkinga koju su svojevremeno postavili a pre toga je bio samo obican parking plac

 

edit: dzaba pisao, kasnije videh da je katamaran vec objasnio a i bart66 :lol:

 

i medjuvremenu

 

Quote

- Pre dve večeri je pokušana sabotaža fontane na Slaviji i sve je snimljeno kamerama. Na snimku se jasno vidi kako dvoje ljudi sipaju deterdžent u fontanu - rekao je Goran Vesić gostujući u Beogradskoj hronici na RTS.

 

izgleda da se na srpskom Rajhstag kaze fontana a pozar se kaze deterdzent

 

Quote

Gradski menadžer je za ovaj pokušaj direktno optužio ljude iz Inicijative "Ne da(vi)mo Beograd".

 

Edited by Pontijak
Link to comment
za cudne okolnosti[emoji769] zli jezici kazu da dodje do spontanog samozapaljenja pa se izvuce lova od osiguranja umesto lokala koji ne donosi kintu. Nevezano za ovaj slucaj, uopsteno. Hoce nekad da izgore pod cudnim okolnostima...
 
Moguce da je ovo labudji pjev okretnice. Kroz maglu se mozda i secam tog parkinga al on je stigao pred kraj.

Ma Kilibarda i patuljak su bili face ua slikanje. Zajebani tipovi su bili iza toga. Pa se tako i završilo...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...