Jump to content
yolo

Predmeti obožavanja

Recommended Posts

maheem

nego dragice, ako naletiš negde na lijep a povoljan prsluk za trčanje i ostale vanjske radnje baci dojavu

nera

U mom cosku kanade nema mnogo snega a ni teskog minusa, ovde je vetrovka/kabanica glavna stvar, guske nam nisu potrebne ;) MEC i Arc’teryx zavrsavaju posao dosta ispod 1300 ojra :D

mustang

meni je san da posetim albertu kad je toplo i u ranu jesen....boze lepe li prirode...raj raj raj 

aram

Koliko je mršava :wub:

+1

nego dragice, ako naletiš negde...

ja bi ga za ovo banovo :fantom:

slepa živana

KOliko je meni užasan ovaj perjani kaput ili dugačka jakna, ili šta je već...

Kad vidim da devojke nose to po gradu, stresem se od jeze

:lolol:

+1

al je stvarno super toplo

dobro kod tih izrazito ružnih stvari što ih uglavnom ne vidiš ako su na tebi

darling

nego dragice, ako naletiš negde na lijep a povoljan prsluk za trčanje i ostale vanjske radnje baci dojavu

okdok. vec znam jedan sto je lep, a skup :(

maheem

okdok. vec znam jedan sto je lep, a skup :(

Juče gledao Nike prsluke, jbte dobar bajk možeš kupiti za te pare

Filozof manijak

Šta je to prsluk za trčanje?  :unsure:

darling

Juče gledao Nike prsluke, jbte dobar bajk možeš kupiti za te pare

da, na taj sam i mislila, aeroloft. ostao mi kao tiha ceznja iz vremena kad sam trcala. koliko sam ga zelela... inace obozavam opremu za trcanje, 80 posto moje motivacije za trcanje je bilo: aj trci da imas opravdanje da se oblacis u te super stvari. osecala sam se ko uniformisani vojnik trcanja koji gazi ceo svet, a da sam imala aeroloft, onda bih sebi bila ko da sam sletela iz svemirske stanice (aeroflot :D). moc odece. u teretani nema te satisfakcije: stara potkosulja i sorc, bilo sta.

Edited by darling

Filozof manijak

cccccc....trkači - hipsteri  :isuse:

:P

darling

pa nisam napisala da sam pustila bradu, nego o psiholoskom uticaju odece na sportsku licnost rekreativca, a nisu zanemarljivi ni termoregulacija za trcanje u hladnim uslovima, udobnost i sloboda pokreta koju imas. ne znam da l ima nesto gore od kad ti se helanke tegle dok trcis pa ih navlacis na guzicu il butine, kad ti se spustaju sa struka i hladno ti je, kad te lupka kapuljaca po glavi, kad ne znas gde ces s rukavicama, a moras da pocnes da trcis s njima jer je hladno, kad ne mozes da otvoris rolku jer ti u jednom trenutku postaje vruce... aj trci, pa se javi ;) 

maheem

Ma nista bolje nego kad je sve cakum pakum. Ja nemam idealnu jaknu za zimu, u ovome što imam mi bude pretoplo, kod trenerice me nerviraju rukavi tako da oću da probam sa prslukom.

Sara

Uvek mi bilo bacanje para za sportsku opremu, idem na sport ko zadnji klošar, možda zato i nemam motivaciju????

Aleksandar88

Ma nista bolje nego kad je sve cakum pakum. Ja nemam idealnu jaknu za zimu, u ovome što imam mi bude pretoplo, kod trenerice me nerviraju rukavi tako da oću da probam sa prslukom.

683582-455-PHSFH001_grande.jpg?v=1474925

https://www.sportvision.rs/jakna/55100255-nike-dri-fit-thermal-fz

Moja preporuka za jaknu. Najbolji odnos cena-kvalitet, samo je problem sto je nestalo manjih brojeva. Prosle zime sam uzeo ovakvu M velicina, odlicna je za trcanje na temperaturama od 2-3 stepena do -10ak. 

https://rs.beosport.com/salomon-fast-wing-surf-the-web-outdoor-jakna

Ovo mi je light varijanta jaknice, koristim je u ovom prelaznom periodu. Vodoodbojna je, stiti od vetra, jedino je breathability upitan, ali i tu radi posao vise nego solidno. Da ne spominjem da se moze spakovati u dzep i nema vise od 150ak grama. 

5044840-SFW00.jpg?w=600&h=600&auto=forma