Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

vucjak je osnovni model psa. preferiram haskije i kupila bih komsiji jednog, da ga on cuva i hrani, a ja da ga setam jednom u tri dana.
troll onHaskiji su lepi psi, ali ako mene pitas, nothing beats good old German shepherd! B) Ranije sam imao dobermana i dodz-a, ali ipak mi je vucjak "prava psina".troll off
Link to comment
:lol::lol: pametnije bi bilo da je desni, bar bih imala svezu kajganu svakog jutra. ali ne vredi, kad je srce jace od razuma.
:troll on:jel ovo (citiram) krmivoje?ako jeste, gde je on nestao?:troll off:ajd malo nazad na topic:crni somotski sako, 1 neunistiva i neprolazna pojavaBlkVelJackFnt.jpg Edited by gazza
Link to comment

i jos ovo i necu vise za veceras:)chelsea bootsoriginali umeju da budu zaguljeno tvrdi, zuljevi zagarantovani - najudobnija verzija koju sam probao je po ocekivanju bila camper, sa gumenim djonom:chelsea-boot.jpg

Link to comment
Naravno da ima, ima i ostalo (osim Nastassje, tj ona je malo skuplja P) ... nije poenta u kupnji, vec u obozavanju :rolleyes:
Ma ja vidoh ovde neke jahte, brodove i ostala cuda pa sam shvatio da se prica o onome zasta 'trenutno nemam love, al cim stigne plata idem da ga pazarim, i to komada dva'.Ako je tako kako ti kazes, ja bi stavio na listu Lajku M3 sa 21mm Super Angulon objektivom, i to sa blendom 3.4. Mlogo volim taj aparat i objektiv. Greota sto ga vise ne koristim. Jbmti digitaliju i pravljenje 1 DVD slika za nedelju dana ili brze. angry.png Edited by foto
Link to comment
2004.mercedes-benz.g-class.20153110-E.jpgPotpis....ali prihvatila bih i jos neke terence...I sanjam da imam samo moju ovakvu prostoriju u kuci...closet4.jpg...samo mnooogoo puniju :) Edited by Redridinghood
Link to comment

amateri <_< chocolade%20haas_edited.jpgedit:moze i odvojeno ...red nije bitanjagoda-cokolada-devojkadevojka-jagoda-cokoladaitd itd ...

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...