Jump to content
IGNORED

Piraterija i slično


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    62

  • Indy

    41

  • Sludge Factory

    27

  • Jolly Roger

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vratih onaj moj klip da vidim sta ce biti sa kopirajtom za mjuzu

 

Spoiler

 

Krenuo da radim sample od 10-15 sekundi pa se zaneo i odradio ceo klip :) Uglavnom ne dobih ovu sljaku. Izabrao je nekog lika koji je samo nabacao sve zive tranzicije koje postoje u softveru. Pola ovih tekstova na slikama se ni ne vidi u toj drugoj verziji. Nije mi ni zao jer lik bedno placa, hteo sam samo da probam sta mogu da odradim sa ovim softverom maltene sa prvim igranjem.

 

edit:instant copyright notice za sve tri pesme. Koliko vidim samo monetized by owner. Neka im, nek se obogate :)

 

VIEWING RESTRICTIONS

None

MONETIZATION

Can't monetize video

 

If you agree with these conditions, you don't have to do anything. 
 

Edited by katamaran
Link to comment

Money have no sexual preferences :)

 

Al da je bar mani... Ko zna koju lovu potrosi na putovanja sa fotografom, obrada ovih fotki sigurno nije jeftina...

 

I onda 15$ za slajdsou. Pretrgo se. Ne bih se ni cimao za tu lovu nego da vidim sta se moze sa tim programom. Profi su mu fotke pa su bile idealne za vezbu.

 

edit: al definitivno ne deluje kao neki bizMismen. Nasao sam mu kanal tamo gde kaci klipove i ono skoro niko ne pogleda. Ovo je nesto za svoju dusu. Sasvim moguce da je gej koji se gejise po svetu.

 

Bilo je mnogo boljih tezgica koje bi se dale odraditi sa tim programom al mi to promace. Mada nisam mnogo ni jurio.

 

Recimo jedan prodavac nakita iz Svajcarske je sasvim fino placao da mu se odradi masa klipova po 10-15 sekundi sa slikama nakita.

Edited by katamaran
Link to comment

Naleteh slucajno na onog blesavog Kaleta. Koliko vidim nisu mu monetizovani klipovi?

 

 

 

Steta, snima ko navijen a ima i poprilicno pregleda. Sa 69k subskrajbera mogao bi sasvim fino da zaradjuje od svog hobija.

 

Al cak su mu i naslovi odlicni

Quote

gurnuo zenu u busu a kaze da nije ja vido da jeste

Quote

kale u tranvaju siri radost

Verovatno bi mu dobro dosla lova od jutjuba...

 

edit:

http://youtube.wikia.com/wiki/Kale_Gospodar_Vremena

 

sevap bi bio da mu se odradi monetizacija. Ne verujem da bi on i skontao kako al mozda neko ko ga zna? Neverovatno mi je da se vec neko nije setio to da mu odradi.

Edited by katamaran
Link to comment
27 minutes ago, katamaran said:

 

 

Kako znaš da li je klip monetizovan? 

 

Kakav je slučaj sa ovim selebrtijima koji kupuju preglede pretpostavljam da ne smeju da budu monetizovani jer bi se uvidela prevara

Link to comment

Najlaksi nacin je da vidis da li iskacu oglasi. Nijedan mi nije iskocio znaci 99.9999999999% da nije monetizovano.

 

Quote

Kakav je slučaj sa ovim selebrtijima koji kupuju preglede pretpostavljam da ne smeju da budu monetizovani jer bi se uvidela prevara

Za ovo vec ne znam al mi se cini da ti sto kupuju preglede i ne monetizuju. Njima je samo bitno da bude sto veca cifra. Glupo bi bilo da krene oglas pred najnoviji spot...

 

edit: ne znam tacno koliko moze da se zaradi od domacih pregleda al sam ubedjen da cifra ne bi bila nimalo zanemarljiva za nekog ko se hrani u narodnoj kuhinji.

Edited by katamaran
Link to comment

Na internetzarada org ima dosta tema o yt. Forum je manje više loš, ima brdo nebitnih, početničkih priča i balavih savjeta, ali ima likova koji zaista poznaju materiju pa se može izvući svašta korisno. Zapravo, nikad nisam provjeravao nista za yt ali kontam da je isto ko i ostalo.

Link to comment

Da, nisu svi. Ni Rumuni.

Vest je od pre nekoliko dana. Postoji lek za 2.0.4 i 2.2.1, a to je da se onemogući webui - onda klijent postaje bezbedan.

 

e. ima svašta na redditu o ovim dešavanjima.

Edited by Malkmus
Link to comment

Pogledacu ako uspem da se ispetljam iz posla i novonastalih komplikacija...

 

Sto je najgore usput mi se otvaraju mogucnosti za dve tezge koji bi mogle da budu fino profitabilne al sad uopste nemam snage time da se bavim. Gledam negde da se sakrijem i da me ostave na miru dok ovo ne resim :)

 

Jutros bila i treca al tog sam lako odbio jer je iz Indije. Call me racist al sa njima nema srece...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...