Jump to content
IGNORED

Piraterija i slično


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    62

  • Indy

    41

  • Sludge Factory

    27

  • Jolly Roger

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo jedna mini-selekcija copyright propagande:
Dobri su mi komentari na Bogijevom klipu ;)Is pirating stealing? YesIs this stealing I get away with? YesI this stealing I will continue? Yes cool.gif...I WOULD DOWNLOAD A FUCKING CAR! :lol:
Link to comment

IT Crowd, greatest ever :lol: .Nego da se ne lazemo: da je ceo svet kao Srbija i slichne zemlje, vecina ljudi ne bi imala shta da gleda. Primeri poput 'izdavachke kuce beleze rekordan profit' nemaju veze sa zivotom, jer je to samo tako zato shto nisu svuda kao kod nas. Ja pochinjem da imam ozbiljan problem s piraterijom, chak cu i legalan Windows da kupim sasvim verovatno :lol: .

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ovo nadjoh na prvu ruku

http://www.thegameforum.com/nintendo-wii-general-discussion/2467-wii-freeloader-ntsc-pal-pal-ntsc.html

Isprobaj, ako ne radi onda stari dobri SoftMod+warez_download ne moze da omane :D

Link to comment
Ovo nadjoh na prvu ruku
http://www.thegameforum.com/nintendo-wii-general-discussion/2467-wii-freeloader-ntsc-pal-pal-ntsc.html

Isprobaj, ako ne radi onda stari dobri SoftMod+warez_download ne moze da omane :D

hvala, ali bih jos zahvalniji bio da pises na srpskom... znaci, zena je kupila to sokocalo sto se odaziva na Wii; ima bela kutija u koju se gurne disk da bi se igralo; ja sam detetu uzeo igrice u US koje nisu kompatibilne sa ovom kutijom; sta da radim :Dsalu na stranu, ovaj prvi ne radi preko torenta, saj da vidim neku drugu lokaciju... ovo sam hteo da pitam: to sto ga krekujem/dekodiram/stagod mu radim nema veze sa funkcionalnoscu? mislim, pod garancijom je i te fore, ako ga klinac sutra izubija ili iznavodnjava pljuvackom hoce li baja u servisu znati da sam ga budzio?
Link to comment
hvala, ali bih jos zahvalniji bio da pises na srpskom... znaci, zena je kupila to sokocalo sto se odaziva na Wii; ima bela kutija u koju se gurne disk da bi se igralo; ja sam detetu uzeo igrice u US koje nisu kompatibilne sa ovom kutijom; sta da radim :Dsalu na stranu, ovaj prvi ne radi preko torenta, saj da vidim neku drugu lokaciju... ovo sam hteo da pitam: to sto ga krekujem/dekodiram/stagod mu radim nema veze sa funkcionalnoscu? mislim, pod garancijom je i te fore, ako ga klinac sutra izubija ili iznavodnjava pljuvackom hoce li baja u servisu znati da sam ga budzio?
Originalni disk iz tog regiona, nećeš uspeti da pokreneš na evropskoj Wii konzoli, osim ako na konzoli ne promeniš čip(originalni), krekovanim čipom, koji omogućava korišćenja diskova iz svih regiona.Nešto slično kao što rade sa Play station-om.Software-sko rešenje ne postoji, osim da ripuješ, i krekuješ sopstveni originalni disk, što mi je malo :blink: Dakle, nadji nekog u BG, ko menja originalni čip, friziranim. Inače, ništa.
Link to comment
hvala, ali bih jos zahvalniji bio da pises na srpskom... znaci, zena je kupila to sokocalo sto se odaziva na Wii; ima bela kutija u koju se gurne disk da bi se igralo; ja sam detetu uzeo igrice u US koje nisu kompatibilne sa ovom kutijom; sta da radim :D
haha, ok :D dakle, probaj to sa tim linkom što ti dadoh, ako ne rade torrenti odatle izguglaj negde download tog programa (Wii free loader), nareži ga na disk, isprati neko uputstvo ako ima i probaj. Kako tamo stoji, to je čista programska modifikacija, dakle ne utiče ti na garanciju.Osim ovoga, imaš još dve metode za "krekovanje" wiija, usled kojih ćeš moći da igraš igrice koje si skinuo sa neta i narezao na disk. A verovatno ćeš moći i da teraš američke NTSC originale (ovo ne garantujem pošto nikad nisam imao takav disk da isprobam).Prva opcija ti je hard-mod, to je ovo što Tresko pominje, nađeš servisera (npr. Beosoft) koji ti "ugradi" čip u konzolu (kažem "ugradi" jer ti nećeš posle otvarati wii da vidiš taj čip što je on stavio, tako da boga pitaj šta on zapravo odradi) i onda ti vrati tvoju konzolu u zamenu za omanju svotu novca brojanu 'iljadama dinara i sve ti dalje radi lepo.Druga opcija ti je soft-mod, oće reći softverski (zapravi sistemski) krek konzole, kada malo modifikuješ originalni sistem wiija. To možeš i sam da uradiš uz uputstvo sa neta, ima ih koliko oćeš, a treba ti obična SD kartica i čini mi se wireless za wii update. Posle ovoga treba da isključiš auto-update konzole, inače ako se to odradi ode stvar bestraga.Inače, obe metode ti prekidaju garanciju sa konzole. Ja sam svoj soft-modovao :)
Link to comment
hvala, ali bih jos zahvalniji bio da pises na srpskom... znaci, zena je kupila to sokocalo sto se odaziva na Wii; ima bela kutija u koju se gurne disk da bi se igralo; ja sam detetu uzeo igrice u US koje nisu kompatibilne sa ovom kutijom; sta da radim :Dsalu na stranu, ovaj prvi ne radi preko torenta, saj da vidim neku drugu lokaciju... ovo sam hteo da pitam: to sto ga krekujem/dekodiram/stagod mu radim nema veze sa funkcionalnoscu? mislim, pod garancijom je i te fore, ako ga klinac sutra izubija ili iznavodnjava pljuvackom hoce li baja u servisu znati da sam ga budzio?
uzeo detetu :Daj, kad zoves da igramo?
Link to comment

Nemoj da ubacujes ili nedaj booze da radis update pal konzole sa NTSC diskom. Moze da ti sjebe celu konzolu. Najjednostavnije resenje je da najdes one sto chipuju konzole da ti to odrade i posle opusteno skidas igre i rezes ih na DVD samo pazis na zonu. Javi ako treba preporuka gde da cipujes ;)

Link to comment

Ugasilo Releaselog"RLSLOG.net was suspended by its German hosting company after removal request from law firm representing Universal Music, although we never hosted any files or copyrighted data on our server. Our site is strictly informative.We found a new host and moved our site, but it wasn't powerful enough to handle the site.We should be back tomorrow on more powerful server.Check our forums in the meantime: rlstalk.net."Srećom, ima toga ihaaa

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...