Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

24 minutes ago, nisam ja said:

pomozite ubogom slijepcu. 

 

skinuo sam nedavno neke stvari preko torenta posle dugo vremena, ali evo sad mi žena naložila da skinem neke dečije filmove i ja sto puta kliknem i sto puta popapuje. 

 

rarbg rabim. 

 

svi predlozi su dobrodošli.  

Desni klik, open link in new tab?

Link to comment
28 minutes ago, nisam ja said:

pomozite ubogom slijepcu. 

 

skinuo sam nedavno neke stvari preko torenta posle dugo vremena, ali evo sad mi žena naložila da skinem neke dečije filmove i ja sto puta kliknem i sto puta popapuje. 

 

rarbg rabim. 

 

svi predlozi su dobrodošli.  

 

rarbg je ugasen pre nekog vremena, drzali su ga braca Bugari, ali im je izgleda neko doakao.

 

predji na neki drugi treker, preporuka za piratebay, 1337x tacka to - za te popularne i svakodnevne stvari su sasvim dobri.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

E uspeo sam preko ovog 1337.

Hvala. 

Ibstaliraj qbit i search plug-in-ove i nemaš potrebe da lovis po sajtovima. Imaš uputstvo nekoliko strana pre.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ibstaliraj qbit i search plug-in-ove i nemaš potrebe da lovis po sajtovima. Imaš uputstvo nekoliko strana pre.

 

To sam mu ja napisao na prosloj strani, ali izgleda da sam mu na ignoru.. :sad:

Link to comment
  • 2 months later...
On 4. 4. 2023. at 20:52, black mirror said:

real debrid strimuje sa raznih servera koji imaju taj sadrzaj kojima nemas pristupa bez real debrida ili ne mozes da skidas velikom brzinom. sa real debrid mozes da strimujes i filmove od 100Gb ako imas dobar bandwidth od svog provajdera


videh da se cene za real debrid ne menjaju pa mi pade na pamet ovo objašnjenje kako funkcioniše. mislim da još može da se razrađuje :) ok, postoje serveri na kom se nalaze podaci i koji izlaze u susret klijentima, ali ti serveri nešto koštaju, pa moraju da se održavaju, i dalje mi nije jasno kako je moguće da im se po važećim cenama isplati da strimuju gotovo sve što je ikad snimljeno u najboljem kvalitetu. plus imaju ludilo mogućnost za fajl hostinge (rapidgator, nitroglare itd) pa u jdownloader može da se skidaju linkovi bez ograničenja, kao da imaš premium nalog. ne razumem kako se to fajl hostinzima isplati. u moje vreme je izgledao kao lifehack kada rapidshareu daš pare za 25gb prostora pa ti on još uz to uvede restrikciju koliko može da se skida dnevno. ta pogodba mi je imala smisla, ova sa real debridom baš i nema.

Link to comment

Ne znam jel ovde da pitam... 

 

Platio bih nekog pirata ko će da ima pruži/streamuje sve što plaćam već sad (Netflix, prime) + ostali sadržaj. Gde da se "učlanim"?

 

Još ako ima i sport bilo bi top.

Link to comment
5 hours ago, utilitarist said:


videh da se cene za real debrid ne menjaju pa mi pade na pamet ovo objašnjenje kako funkcioniše. mislim da još može da se razrađuje :) ok, postoje serveri na kom se nalaze podaci i koji izlaze u susret klijentima, ali ti serveri nešto koštaju, pa moraju da se održavaju, i dalje mi nije jasno kako je moguće da im se po važećim cenama isplati da strimuju gotovo sve što je ikad snimljeno u najboljem kvalitetu. plus imaju ludilo mogućnost za fajl hostinge (rapidgator, nitroglare itd) pa u jdownloader može da se skidaju linkovi bez ograničenja, kao da imaš premium nalog. ne razumem kako se to fajl hostinzima isplati. u moje vreme je izgledao kao lifehack kada rapidshareu daš pare za 25gb prostora pa ti on još uz to uvede restrikciju koliko može da se skida dnevno. ta pogodba mi je imala smisla, ova sa real debridom baš i nema.


Zato što RD nije kompanija koja ima farmu servera sa sadržajem, oni pružaju samo softversku infrastrukturu (kao torrent tracker). Sadržaji su po raznoraznim serverima i seedboxovima korisnika, uporedo ih torentuju tu i na drugim sajtovima. Računica neka verovatno postoji, ali mnogi ljudi torentuju i samo iz hobija ili jer tu vide uštedu za neplaćanje kablovske/netfliksa.

Postoje privatni torent sajtovi u koje je gotovo nemoguće upasti, imaš krugove intervjua i moraš da se pokažeš kao dobar seeder na drugim sajtovima pre nego te razmotre. Ta niša je ludilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...