Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Ne znam koju si utakmicu propustio ali onaj sajt Balkasport cesto daje strimove sa Arena i SK-ova. Kad sam vec pomenuo Balkansport, zasto mi ne rade svih 15 ili 16 kanala? U nekima pise da ne postoji tema u tom podforumu a lepo vidim tamo da pise da X ljudi gleda taj program. Jel to ima veze sa VIP clanstvom ili sta?

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Mitrovic Djilas cripple fight

„Nisam pominjao kanal „Arena sport“ koju je Telekom pod vašim pritiskom morao da kupi, kršeći bar nekoliko zakona, jer kao što znate država ne može biti vlasnik medija, a višemilionski gubici su bili preneti na Telekom Srbiju, kako bi ponovo, po ko zna koji put, direktno, budžetski novac bio isplaćen privatnim licima. Ja nisam pominjao ni preko dvadeset miliona evra koje ste naterali Telekom da subvencira Bus plus i da takav odliv budžetskih srdstava knjiži kao potrošnju u oblasti marketinga“, dodao je Mitrović
Link to comment
  • 7 months later...
  • 6 years later...

Nije loše za onog ko ima opciju da castuje sliku na televizor (smart, Eon). Samo nema nikakvih dodatnih informacija oko cene i šta se dešava po isteku prva 3 gratis meseca.

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...