Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Ne bi se složio :) rešenje kolone A je bilo Antonije, tako da nema logike da konačno bude Antonije Pušić. Ne baš najsrećnije složena asocijacija, ali ništa neobično za slagalicu.

Sent from my HTC U11 plus using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, Fakundo Sava said:

Upravo u slagalici oštetiše jednog takmičara.U posolednjoj asocijaciji dao je odgovor Antonie Pusić za konačno i nisu mu priznali odgovor . Kasnije je rekao Rambo Amadeus 

što je bio tačan odgovor.Da su mu priznali prvog puta mislim da bi otišao u finale.Prava blamaža.

Krajnji neprofesionalizam.

 

Spoiler

 

Ovo mi je verovatno omiljeni screw you guys, I'm going home momenat.

Edited by katamaran
Link to comment

kakvo sranje je ovo gorčilo bokte. Nisam znao da ide ko serija. Idu dotle da savić i ne otvara usta a nah ide..o svetlu da ne govorim.

 

nego ovaj čuvar plaže, da nije i on restauriran?

Link to comment

Dusica Spasic jutros sa Zikicom vodila sarenicu. Ocel biti Dudina sarenica?

Pred kraj uveli i Bojanu Andric, koja posteno izdrka Ziku za kraj. Ladno ga pita jel odlazis negde a on ladnije odgovori ne. 

Jbg meni ce malko nedostajati sarenis 

Link to comment

Meni će nedostajati šarenica kao nož u leđima. Dešavalo mi se da odem kod babe u vikend terminu da pokosim travu a ona starija žena, slabo čuje, sedi u fotelji ispred odvrnutog tevea i piči Žika. Odzvanja u dvorištu, hteo ne hteo slušam ga sve dok ne upalim kosačicu. Zvučao mi kao da je došao u neko urođeničko pleme pa se svi sjate da vide belog čoveka, iznesu mu hranu, piće, namažu boje, obuku nošnje da ga impresioniraju pa mu igraju, pevaju, zabavljaju ga a on ih snima, krka, merka cice i filuje seljačkim humorom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...