Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

E jebiga, a mogli smo da sredimo deal.
Možemo i ovako, ja sam se samo šalio. Podržavam sve ugrožene manjine, pogotovu one koje će da mi skinu taj račun s' budžeta.
Link to comment
a mogu i da posluze za infuziju i transfuziju, kome treba ^_^a ja bash volim krpez, novo od starog i te fore, steta sto nemam kad :)
bauahahahaha ali ta lampa i jeste sluzila za infuziju kad je gospodza kraljevska karakondzula olga (mjau) onomad morala da se oporavlja od nekog crevnog govneta sto ga je zapatila.a za krpez, uzmes samo neke lepe novine i napravis veliki tubus i eto hita. ene u zapletu ista fora, i jos dobilo neku nagradu na salonu dizajna u milanu. cvrc!
Link to comment

samo da dodam da ovo sutra-prekosutra mora da ide iz kuce tako da ponuda vazi recimo do sutra. posle toga, pravac kontejner:)

poklanjam ove 2 lampe sa slikemis'im, nije neka estetska vrednost ali za pocetak rade, kapiram da ce nekom studentu kome se ne bacaju pare na ovakve gluposti biti od koristiinace su obe ikea ali su se abazuri raspali - no i bez njih se super uklapaju u bilo koji blesav prostor, ja ih ne bi dir'o nego sam imao dobar plen po buvljacima poslednjih dana pa nesto mora da leti napoljeova visoka izgleda kul sa 3 dobre sijalice, pored toga koga ne mrzi da se zeza, moze da napravi abazur (imam sve zakacaljke). moz biti da treba da se malo bolje obrise od prasine.a ova niska izgleda OK sa sijalicom u obliku lopte kao sto je ova na slici, plus sto se sa malo smirgle i farbe moze ovaj metalni deo ofarbati da izgleda super (trenutno ostaci selotejpa i nekakava tehnicka nalepnica)lampe se poklanjaju bez sijalica:)preuzimanje licno kod mene (blizu ETF i tih pametnih skola) a mogu u napadu dobre volje i da dovezem do blizu arene na nbgpost-143-12782767774363.jpgpost-143-12782767920477.jpg
Link to comment

Ne spamujte temu, stalno mislim da je neko zainteresovan za moj modem, i uvek se razočaram kad uđem u topik i vidim da svi komentarišu neku mrtvu decu na slici u gazzinom stanu. :(

Link to comment
  • 2 weeks later...

uvaljujemgomilu sitnih nalepnica za decu - helloween, kwanza, xmas, dad's day, mother's day... i slicne fore. Nema ih milion, ali ih ima dovoljno da se neko dete zanima. kome se gade americke zastave, bolje da ne uzima. postom ne saljem, kancelarija je u centru grada. no cim :-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...