Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Jebote, ODLEPIO SAM. Nisam se ovako iznervirao, ne pamtim. Skot napaljeni!

 

Sa druge strane, ne volim dramu, volim fer plej, sad će kao ispasti Rosi šupak što nije hteo da izađe da se rukuje. Mislim, voleo bih da se ne šire strasti, ali kontam da je Rosi prso totalno. Verovatno će trebati malo vremena da prođe. Svaka čast Rinsu! Kračlou i Žaretu takođe, mada Kračloua nešto ne volim, malo mi je prepotentan i nadmen. 

Link to comment

Na stranu što je dileja, ali kako je bre Markez bio onoliko brži od ostalih? Jbt, nerealna brzina, ne sećam se da se Rosi ikada tako poigravao sa ostalima.

Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

Na stranu što je dileja, ali kako je bre Markez bio onoliko brži od ostalih? Jbt, nerealna brzina, ne sećam se da se Rosi ikada tako poigravao sa ostalima.

 

Umeo je on tako i u moto 2 i moto 3, jednom je pao sa motora, otišao na poslednje mesto, digao se i sve ih stigao i bio prvi. Delom mu pomaže i to što ne jebe nikoga dva posto, kao što se videlo npr na ovoj trci. Ali to svakako ne umanjuje njegov skil i brzinu koji su prosto nadrealni. 

Link to comment

Mali je krele definitivno, ovo sto sad radi (pored naravno toga da je trenutno neprejebiv), radio je svojevremeno u njegovim godinama i Rosi. Ne znam sto sad padate u nesvest, ko da to niste videli.

Link to comment

Kad ga nisu ozbiljno uštopovali pre 5-6 godina kada je bukvalno prošao kroz Willariota u Australiji neće ni sada. Ceo vikend je inače maslo direkcije trke, počev od Caneta u moto3, pa do papazjanije sa neregularnim startom u GPu. Nije mi jasno da li su nesposobni ili instruisani od DORNE, jedino mi je jasno da su najodgovorniji. 

 

Btw meni prolazak kroz Aleixa gori nego čišćenje Rossija koliko god ovaj pištao :34_rolling_eyes:

Link to comment

Ma gledao sam ja Rosija u prvoj sezoni (kad je Keni Roberts bio prvak), sudar sa Kapirosijem itd, nije Rosi bio ovakav, u smislu dominacije...u smislu bezobrazluka jeste verovatno.

Link to comment

meni je bila super uzbudljiva/zanimljiva trka. 

 

-celo odlaganje početka. 

-gašenje motora malog španca

-loženje komentatora. onaj glavni je stvarno maestralan. makar ga ja kao laik tako doživljavam. 

-sve kazne koje su ga stigle 'iz offa'

-činjenica da ih je sve pojeo pa i glavnog konkurenta za titulu, dovija. mislim zamisli da si dovi i da voziš celu trku, i stigne te lik ko od šale koga su vratili na začelje :D

-pad lorenca. kriknuo sam u tom momentu iako sam bio na tel vezi sa taštom u tom momentu. 

-na obaranje rosija sam isto odskočio sa otvorenim ustima. 

-zarkov neostanak na čelu sam isto emotivno doživeo. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vinjales ko da vozi trotinet. Markez ceka, pa ce da se izgubi u daljini. Dobro, bar se Lorenzo malo vozi na celu. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...