Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ali zenska je. 

ja nosim muske stvari, tako da ne vidim razlog sto ti ne bi nosio zenske. sto se mene tice, razbijaj predrasude :D

 

Edited by darling
Link to comment

Na kraju cu sutra da kupim one gedoree pa cete da me ubedite da su i one zenske :bee:

 

edit: crnu koznu sto imam od ranije ne smem ni da kacim :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

aste pomogli choveku rolf.gif

 

meni ne izgleda zenska. ali meni je i grozna hihi.gif

 

nosi bre tashnu ako ti se svidja ko ce shta da ti kaze. mi ionako ne postojimo smile.png

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

zakasnila si, problem je eskalirao jos juce na zasebnoj temi.

kako da ne bude grozna, kad je sooou lejt ejtiz. ta tasna je starija od nekih forumasa, od kurjaka, na primer :D

 

Link to comment

Vintidz je uvek kul. Sto starije, to bolje.

 

Problem je resen jos pre postavljanja teme - torbica je poklonjena. Tema je postavljena da vidim da li ce se jos neko sloziti sa mnom da nije iskljucivo zenska.

 

Da se vratimo na ono cemu je ova tema namenjena...

 

Ima limunove trave uvek na kalenicu, svi znaju, samo pitaj...

 

Spoiler

 

Juce isao po kisi a danas jurio sa Dorcola jer mi jedna rece da ona do nje sigurno ima ™

 

Naravno nema ni ona. Tu neka zena koja me ubedjuje da zna ona da je maticnjak to sto mi treba. Narednih 10 tezgi me gledaju ko idiota, nude majcine dusice, neke leve ukrasne trave...  I tek negde na dvadesetoj bingo - zena zna sta je al nema jos. Bice za desetak dana. Tezgu cu da vam kazem tek kad ja kupim :)

 

Al ko sanja da ce lako naci lemongrass na Kalenicu grdno se vara.

 

edit: ona tasna je unisex, meni ok i izgleda al sam u startu imao rezerve prema kacenju tasne i posle cele guzve vise nije postojala za mene.

Edited by katamaran
Link to comment
On 4.5.2018. at 23:38, decak Kejt said:

danas sam potrosila poslednje zalihe limunove trave koju sam kupila svezu pa zamrzla (dovukla prosle godine iz Londre). 

i sad mi se, naravno, vise no ikad pravi i jede sve sto je oplemenjeno ovom divnom biljkom, pa me zanima - ima li ikakve sanse da je nadjem u BG u svezem  obliku? 

 

imam i kesu susene lemon grass ali prosto ne znam kako bih nju stavila u npr kari.

 

i jel koristio iko one komade iz teglica, nemacki je proizvodjac? (nemrem sad naci sliku)

 

On 4.5.2018. at 23:43, Skyhighatrist said:

Ima je često na Kalencu, što u saksijicama, kao rasad (u onom delu do opštine, gde su cveće i sadnice), što u vezicama (ima tezga sa začinskim biljem, al' ne znam da ti kažem gde je sad tačno, ispremeštali su pijacu skroz - mada, ako pitaš okolo, većina će znati da ti kaže gde je, isto na tu stranu, prema opštini i garaži).

Samo da vas citiram da primetite apdejt oko limunove trave (prosli post)

 

Oko petnestog idem i javicu ako uzmem. Zena tvrdi da je to to. 99% upitanih pojma nemaju sta mi treba, nikad culi... Oni sto su i culi nude maticnjak i slicno.

Link to comment
10 minutes ago, katamaran said:

Ima limunove trave uvek na kalenicu, svi znaju, samo pitaj...

On 4.5.2018. at 23:43, Skyhighatrist said:

Ima je često na Kalencu

&

On 4.5.2018. at 23:43, Skyhighatrist said:

ima tezga sa začinskim biljem, al' ne znam da ti kažem gde je sad tačno, ispremeštali su pijacu skroz - mada, ako pitaš okolo, većina će znati da ti kaže gde je

Pronađite razlike :happy:

Link to comment
Quote

Ima je često na Kalencu

How yes no

 

Quote

ako pitaš okolo, većina će znati da ti kaže gde je

Od 30 upitanih dvoje je imalo neku ideju o cemu govorim. Samo jedna i prodaje.

 

A i ti sto znaju da ti kazu gde je...

 

Juce naleteo kasno. Jedna mi kaze da ona nema al zena pri kraju 100% ima, samo moram da dodjem ranije. Danas jurcam da stignem na vreme i naravno ima maticnjak.

 

Realno cu da odlepim od limunove trave. Uzmem seme na vreme, isklija, macke uniste. Narucim novo seme i tu me ispali postar pa sam imao celo zezanje da ga se uopste dokopam. Sad ovo zezanje na Kalenicu

 

edit 2: @Host

 

Kud ne pita ranije, pre sat vremena sam bio tamo. Zrtvovao bih se da probam.

Edited by katamaran
Link to comment

WP_20180506_16_39_17_Pro.jpg

 

Seme krece polako (99% sam siguran da je to ovo stos e zeleni). Ovaj put mackama van domasaja al je pitanje trenutka pre nego sto neki grom opali u tu saksiju.

 

edit: to je. Ako nekog zanima dacu kontakt za seme

 

https://2.bp.blogspot.com/-fl_7xpHP_-o/WbA_rWCqWOI/AAAAAAAAA3E/i6Br5-zzeQI7B0YfqAWItSCDYfRY17BtACLcBGAs/s1600/Lemongrass-Seedlings.jpg

 

Quote

yolo na drugom forumu.

On mi i pade na pamet kad sam video lokaciju. Burundi? Kako se vika tamo? (ako nije tajna)

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...