Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

ima kod kineza u blokovima, u cumicu u onoj prodavnici zacina, moguce da ima i u zdravoj hrani preko puta alonsa, kod tog tipa svasta ima. 

nema na cemu.

Edited by cmrlj
Link to comment
On 12/23/2017 at 6:30 PM, Đipalo Junuz said:

Gde da nađem štapić vanile? Nekad davno sam pazario Dr Oetker, dva komada u staklenoj epruveti... Roda, Idea, Dis - nema.

Ima u velikikom Amanu, dretker

Link to comment
33 minutes ago, cmrlj said:

ima kod kineza u blokovima, u cumicu u onoj prodavnici zacina, moguce da ima i u zdravoj hrani preko puta alonsa, kod tog tipa svasta ima. 

nema na cemu.

Odlično, potražiću. Potpuno sam zaboravio na tu radnju u Čumiću. Kod mene u zgradi ima prodavnica zdrave hrane, dobro su snabdeveni ali nemaju to što meni treba.:41_pensive:

Hvala.

Link to comment

Je l ima negde da se nadju izraelske Jaffa madarine u Begišu? U stalnoj sam potrazi, pa ne znam da li previdjam neko mesto.

 

Bilo je ranije u detinjstvu u BG i ima u Zapadnoj Evropi po pijacama.

Edited by MayDay
Link to comment

Nisam znao gde ovo da pitam, pa se unapred izvinjavam ako sam mašio mesto-temu. Elem, vidim da PPP ima solidan broj nas koji se snabdevamo na Bajloniju, pa reko da pitam da li je još neko imao loša iskustva s prodavačicom voća koja tu radi već "100 godina" (tezga je na ćošku dva glavna prolaza kroz ovu pijacu). Loša iskustva u smislu da kad imate više vrsta voća koje kupujete od nje, ponudi vam da vam, dok vi vadite novac da platite, sve to smesti u jednu "jaču" kesu. I onda umesto 5 jabuka i 7 mandarina (koliko vam je izmerila i naplatila) kod kuće vidite da zapravo imate 4 jabuke i 6 mandarina. Evo danas mi se to već treći put kod nje dešava, ne znam da li je moguće da toliko tripujem?

 

Link to comment

nisi lud. al opet me cudi da treci put kupujes kod nje, ako te je prethodna dva puta zajebala. 

ne kupujem kod nje. o kom cosku pricamo, onom na cosku mlecne hale, preko puta nje, il po dijagonali?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...