Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Otvori se Arena market. Nisam jos bio ali skauti javljaju da im je sve 20-30 dindzi skuplje nego po drugim radnjama. Ne verujem da ce potrajati.

 

Da otvaram bilo sta u zivotu ne bih izabrao centar BG-a. Cini mi se da su prsti na rukama dovoljni da se nabroje lokali i prodavnice koji traju 5-10 godina. A spisak lokala i prodavnca koji nisu sastavili ni par godina je kilometarski.

 

Ovo posebno vazi za prodavnice jer treba nekako da se izbore sa Maksijem pre svega a tu su i Arome blizu. Ima u komsiluku jedna privatna prodavnica koja nekako opstaje al pojma nemam na koju foru.

Edited by katamaran
Link to comment

Na svim izlozima neprovidne folije pa ne moze da se zdrakne unutra a uvek prodjem kad vec zatvore. Samo sam jedno vece prosao kad je radnica nesto radila pa sam mogao da bacim pogled kroz vrata. Izgleda ko klonirani Maxi sto je ranije bio u tom lokalu.

Link to comment
28 minutes ago, renne said:

Goveđi repovi i jezik u merkatoru, kažu biće redovno u ponudi

Kupio, sad za vikend ću da spremam

He he, ja isto: obecali mi na dva mesta prosle nedelje i prvi paket stigao juce a danas preuzeo drugi na drugom mestu

Link to comment
Goveđi repovi i jezik u merkatoru, kažu biće redovno u ponudi
Kupio, sad za vikend ću da spremam

Jbte meni utisak oz detinjstva kad je keva pravila goveđi jezik, i koliko je to čudo...
Super bilo i što ništa drugo ni ne liči na jezik...
Link to comment

Zdrave hrane? Asortiman Biospajza valjda moze da se vidi online. Ako prolazis centrom mozes da svratis u zdravu hranu na cosku Svetogorske i Vlajkovice. Imaju svasta.

Link to comment
  • 1 month later...

Jel radi danas ona kineska prodavnica u bloku 70? Znam da valjda jedan dan u sred nedelje ne rade, al nikako ne bih rekao da je petak.

 

Ne obecava sto se ne javljaju na telefon.

 

http://promenter.rs/prodaja-kineskih-zacina.php

 

ajde sto nemaju radno vreme na sajtu al se vidi da su ozbiljna firma

 

Prodavnica kineske hrane
Kineski tržni centar
Jurija Gagarina 93a, lokal 112, 1.sprat

 

 

Kontakt

Adresa: Jurija Gagarina 93a, 2.sprat

 

Mozda se zato i ne javljaju. Ne stignu da otrce na sprat pre nego sto prekinem.

 

edit: 

Quote

ne sumnjam da cu opet zaboraviti pa te pitam sledeci put.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Nismo bas toliko intimni :)

 

Mada mozda znam coveka. Jedno vreme su imali i neku radnjicu restoran u Takovskoj i tu sam bio redovan. To se zatvorilo i odem ja jedan dan u blok 70 i covek mene prepozna a ja njega nisam. Isti onaj sto je radio u Takovskoj. Uglavnom on radi kad naletim.

 

edit: ako je to slucajno taj covek (ili neko iz radnje) baci mi molim te broj. Na nemobilni se definitivno ne javljaju.

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Ok, hvala. Pogledacu. Nesto ga nisam primetio...

 

edit: nasao. Radim posao gde je jako bitno da primetis svaki detalj na sajtu :isuse:

 

edit 2: Rade, samo utorkom ne rade. Od 9-17. Valjda cu izguglati ovaj post kad sledeci put ne budem imao pojma kad ne rade.

 

edit 3: jos jedno pitanje, sramota me da cimam coveka opet. Jel primaju kartice? Nemam nesto previse gotovine a pre njih bih malo obisao i ostale kad vec idem tamo.

Edited by katamaran
Link to comment

Radnja 1: (stara zgrada na spratu. Na trenutak sam pomislio da je to Promenter jer se poklapa radno vreme i neradni dan. Jos lik koji radi do njih uporan da nema vise radnji sa hranom. Za Promenter nikad niko ne zna, cak ni sad kad su manje sakriveni nego sto su bili): Ima svasta al skoro nista nisam uzeo i samo sam se iznervirao. Ajde sto na pola proizvoda ne pise ni sta je ni cena, nego gde i pise napisano na papiricima 0.25mm x0.25mm pa ocoravis dok vidis sta je . Jos prodavac gleda tv i preko pimpka i potvrdi cenu onog sto ga pitas.... Trosak par stotina dindzi, ulov skoro nikakav

 

Radnja 2: (pronadjen voljeni Promenter). Najbolji su sa cenama i na skoro svim proizvodima je jasno istaknuta cena i potrudili su se i da stave opise i na srpskom. Sto se cena tice kod njih vasabi pasta 90 kinti a kod Kineza u radnji dole 200. Oni su me ocekivano osisali al sam ulov jedva dovukao kuci

 

Radnja 3 (stara zgrada dole, gleda ka Jurija Gagarina): Za neke stvari sisaju sa cenama, za neke su ok. Uzeh tu jos neke crne pecurke (nikako da probam), cajeve, zacine.... Tu sam na kraju isprepadao Kineskinju kad sam joj trazio racun jer se verovatno istripovala da sam inspektor :). Meni je trebao racun samo da znam sta sam kupio. Osecam da cu pola stvari da okacim na sta se jede po Kini da bih mogao da identifikujem.

 

edit: sem hrane skoro nista nisam kupio jer su potpuno pobudalili sa cenama. Suvise para traze za svoj cuveni kvalitet. I posle se cude sto im niko ne kupuje.

 

edit 2: UZeh i hoisin sos. Sad moram da isskopam onaj recept ssto je neko okacio koji me je i inspirisao da se drizim sa Kinezima.

 

Edited by katamaran
Link to comment

danas sam potrosila poslednje zalihe limunove trave koju sam kupila svezu pa zamrzla (dovukla prosle godine iz Londre). 

i sad mi se, naravno, vise no ikad pravi i jede sve sto je oplemenjeno ovom divnom biljkom, pa me zanima - ima li ikakve sanse da je nadjem u BG u svezem  obliku? 

 

imam i kesu susene lemon grass ali prosto ne znam kako bih nju stavila u npr kari.

 

i jel koristio iko one komade iz teglica, nemacki je proizvodjac? (nemrem sad naci sliku)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...