Jump to content
Hjortron

Poslednji film koji ste gledali

Recommended Posts

Zverilla
+1000 fenomenalan tresh :wub:
mene totalno smorio (terror), jedva sam cekao da izadjem iz bioskopa...sinoc odgledao:MV5BMTU2NDQ4MTg2MV5BMl5BanBnXkFtZTcwNDUzNjU3MQ@@._V1._SX510_SY755_.jpgnije lose, ali daleko od najboljih alenovih dostignuca

minka

Public enemiesteshko sranje, dosadan do zla boga. na pola smo poceli da caskamo, locemo i kuvamo veceru...

Aleksija
18248-shotgun-stories_large.jpgpreporuka, bez daljnjeg. michael shannon je stvarno poseban glumac, tako mocna uzdrzanost.svakako planiram da pogledam i take shelter, ovaj nichols zvuci kao vrlo zanimljiv reditelj.

kurdi

gledo novog almodavara.sranje.

3opge
gledo novog almodavara.sranje.
meni sve posle keve sranje

kurdi

ne znam vise kojim redom tacno idu, al keva je bila dobra.a pitam se da li bi mi se ponovo svideli oni rani sto sam gledao kad sam bio intelektualan.

Shan Jan
One%20Sheet.JPGJbt, dokumentarac na diskaveriju mi je izazvao vise emocija. Potrosise fantasticnu istinitu pricu za jos jedan film poput milion drugih.

MocaVukotic
meni sve posle keve sranje
+1a keva mu je najbolje sto je u zivotu uradio.

werbatim
sinoc odgledao:Posted Image
Koliko hvalite taj Posted Image, moram i ja jednom da ga odgledam ...

Zverilla
Koliko hvalite taj Posted Image, moram i ja jednom da ga odgledam ...
sorry, ubili fotku.dakle:vicky-cristina-barcelona.jpg(vicky cristina barcelona)

BlackGeorge
+1a keva mu je najbolje sto je u zivotu uradio.
Nemojte tako ljudi, Volver i Broken Embraces su dobri filmovi.Kad sam vec ovde:Kill The Irishmanhttp://www.imdb.com/title/tt1416801/Nije lose ali moglo je to i bolje. Edited by BlackGeorge

Time Crisis
Don%27tBeAfraidOfTheDark_Onesheet_1307038768_640w.jpgDobar... mada pomalo jeziv, možda nije za svakog :)On_Stranger_Tides_Poster_1.jpgSasvim ok, pod uslovom da neko ne očekuje kandidata za Oskara ili tako nešto :) Edited by Time Crisis

ilija7777
Jeste. Meni je jos bolji onaj Waitsovski ples posle susreta sa dzipom. Meni je ovo najbolja adaptacija Chandlera koju sam gledao.
Koje su ti još dobre? Baš sam mislio da pogledam the Big Sleep sa Hemfrijem.

palchica
mene totalno smorio (terror), jedva sam cekao da izadjem iz bioskopa...
ali, ali kako, kako?!ima sve - od liptanja krvi, ocigledno plasticnih ruku, besmislene price, noge od stola (!!), nedostatka pola filma i bebe na kraju. trash at its finest. :lol:

Killiana

samo da prijavim da mi je super 8 presladak film.skroz ima atmosferu gunisa i stand by me. bas mi prijalo.

Guest
This topic is now closed to further replies.