Jump to content
Hjortron

Poslednji film koji ste gledali

Recommended Posts

nisam ja
Horrible Bosses.
vidim samo kemove?

scab
vidim samo kemove?
I u bioskopu?

lostfanforever
Sean Penn Let Down by Final Edit of 'Tree of Life'He says his character was unnecessary ..."Frankly, I'm still trying to figure out what I'm doing there and what I was supposed to add in that context!" he added.
potpuno se slazem sa mr. penn-om :D

paculla
Evo ti sibanje! :D
hvala sladzo i hvala sone.p.s. i zelim da malik dobije oskara za najbolji film i reziju, da se lozaci smire. Edited by paculla

Nikodije

Najbolja decija gluma ikad zabelezena na filmskoj traci:http://www.imdb.com/title/tt0408664/

*edited by mod
I u bioskopu?
Zaboravih da napomenem da sam gledao u bioskopu :)

mei

u poslednjih 5 dana"zila bila odna baba" anrej smirnov, preporuka +++"citadel" nikita mihalkov, preporuka ++"kureizizum" šođi kubota, ako nemate ništa drugo da radite, mada je muzika dobra, pola plusa preporuke zbog toga"12" nikita mihalkov, preporuka ++disclaimer: skala pluseva i minuseva je relativna, kalibriše se u realnom vremenu u odnosu na sve filmove pogledane od prošle nedelje :fantom:

Kviskobg
Meni je vecinom bio isprazan americki humor. Kevin Spejsi je bio odlican :thumbup:
Njemu i lezi da igra skota :)Anistonova mi je bila strasno simpaticna sa svojim opsesivnim ponasanjem, mogu da zamislim kako je umirala od smeha izmedju take-ova na snimanju...Vise sam se smejao njenim seksistickim odvalama nego bilo cemu u filmu....A da sporedne uloge "jedu" glavne apsolutno stoji...film letnja razbibriga....

kobni zelaya
"zila bila odna baba" anrej smirnov, preporuka +++
Jel možeš da daš imdb link za ovo, nisam siguran da li sam već gledao taj film, a ne mogu da nađem po podacima koje si dala. Hvala. :)

mei
klik nije još uvek izašao u bioskope, verovatno će na jesen.

3opge
klik nije još uvek izašao u bioskope, verovatno će na jesen.
ti bas udarila po Rusima?jel gledao neko novi film Zvjaginceva, 'Elenu'?

mei
ti bas udarila po Rusima?
od jutros je počeo da mi odzvanja ruski u ušima, ozbiljno :D. nisam odavno gledala ruske filmove, pa me je ovaj festival podsetio da bih mogla malo da se apdejtujem.

notenoughreasonsforclaire
ti bas udarila po Rusima?jel gledao neko novi film Zvjaginceva, 'Elenu'?
Gled'o, pa ponovio i oba puta uživ'o. Meni odličan, mada zahteva strpljenje, baš kao i poslednji Ceylanov film.

Nikodije

Samo za one sa prefinjenim ukusom, sa istancanim humorom, za prave sladokusce:http://www.imdb.com/title/tt1488163/

Guest
This topic is now closed to further replies.