Jump to content
IGNORED

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

Nego, ovo mi je dalo dobru ideju. Dam oglas: Lečim od zavisnosti, odvikavam od droge. Potrebno mi je 1 podrumče (imam), rukavice za vreću (do 2000 dinara) i neke motke, štangle i ina pomagala (neka bude i 10 000 dinara, kad je beg bio cicija). Onda lepo 50? po danu, i odvikavam dok mi ruke ne poplave.

Link to comment
Uff da, nemam ikone. Sreća pa nisu potrošni materijal, kupiš jednom i traju.
Vidi se koliko ne znaš...A šta misliš čime oni udaraju u nedostatku lopata?
Link to comment
Možda dekriminalizacijom ili legalizacijom?
Najbolje rešenje je legalizacija... Legalni distributeri, proizvođači, kontrola kvaliteta, cena regulisana i visoka...Ko diluje, van sistema, smrtna kazna... Prodaja malđima od 21, takođe...Ali to nikome ne odgovara... šta bi radili oni likovi što diluju ispred osnonovh škola...
Link to comment
Nije da ih branim, ali to je snimak jednog incidenta, ne znači da je praksa tamo. Tj. nadam se da nije.
"Incident"?!Ne znam, tesko mi je da ocenim sta je prava kazna za simpaticnog momka u zelenoj majici. Mozda neki "incident"?
Link to comment
Roditeljske ćuške, blage zauške, bijemo ih za njihovo dobro...
Batina je iz raja izašla...To je još jedno tužno lice Srbije...Sve to treba odmah pohapsiti, jer ko zna koliko se to dugo već dešava... Vidi se da je ultimatfigter profesionalni prebijač...Evo nađoh... Od 2004te, trenutno u centru ima 210 štićenika od kojih je 20 budžetskih, ostali su samofinansirajući (cijena prava sitnica)... Koje leče verom i batinama... Seks niko nije pominjao...Uporedite ovaj tekst sa onim sa početka topika...Pa sad razmislite o očaju roditelja koji svoju decu šalju tamo... Strašno.. Edited by dare...
Link to comment

izgleda sam u manjini, da sam roditelj, i da mi je dete stiglo do faze kada mu je umiranje jedina realna perspektiva a da nijedna druga metoda odvikavanja nije pomogla, definitivno bih uzeo u obzir i opciju bivenja.

Link to comment

ovih debila je sve vise i vise, zamisli kad zafali dznkija a manastiri postanu pretesni pa bratija krene sve da nas redom prevaspitava.

Link to comment

Evo ovako: ako se ikada odam drogama, dajem dozvolu da me mlati svako ko me vidi na ulici. Lopatom, rukom i nogom. Ako je ovaj nesrecni momak potpisao da pristaje na ovaj tretman (a ovaj tip koji mlati mi se cini kao strucnjak u svom poslu koji apsolutno kontrolise svoju snagu), i ako se tako izleci od pajdoa, onda cu suspregnuti svoje gadjenje i reci: udri ga. Ne znam koliko od vas ovde je ikada imalo posla sa intravenoznim narkomanima koji nemaju para da finansiraju svoju naviku. To su ljudi bez stida, dehumanizovani lazovi koji uvek zele da se izvuku iz price, ali im je libidinozna ekonomija potpuno preokrenuta. Plac majke Bozije, to je njihov zivot, i ponekad ih samo krajnje ponizenje, krajnja negacija njihove slobodne volje, moze spasti.Naravno, bolja je prevencija. Ali o cemu mi jebote pricamo kada narkoman, a sto se toga tice, ni dijabeticar niti covek koji zeli da sam vakcinise macku ili psa, kod nas u privatnoj apoteci ne moze da kupi jebeni spric i iglu, zato sto apotekarke nece da pomazu narkomanima? Drustvo je te ljude sazvakalo i pljunulo, a poprilicno sam siguran da ih drzava, preko policije, cesto i opskrbljuje drogom. Ako ovi popovi ovako lece ljude, pa, neko mora, ne? Oni znaju ovako, a drzava i drustvo ne znaju bas nikako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...