Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

Odlučila sam ipak da idem na jeftinoću ovog puta, nešto ne bih da poslednje nedelje u mesecu jedem leba i paštete.Nego, pomozite mi da se odlučim između ove tri:3) ona što sam je već kačila iznad.
tako valja.
Link to comment

:Dto je ranac.meni, kad vidim te njegove, zao sto ne volim velike torbe: ja male, majusne, maleecne, al, naravno, da sve stane. takve su najredje :(

Edited by darling
Link to comment

prva..moja velika crna tashna je umrela, onda mi je drugarica dala svoju, ali sa njom, tashnom, moram da pregovaram di mi je shta, mnogo je nelinearna <_<prva definitivno!

Link to comment
:Dto je ranac.meni, kad vidim te njegove, zao sto ne volim velike torbe: ja male, majusne, maleecne, al, naravno, da sve stane. takve su najredje :(
ne pravim razliku, sve sto mora da se nosi a nije kufer, jeste tasna :Dmalecne, nema sanse, sem kad ne radim. imala mandarina neku kolekciju "- i +" pre par godina, isti model, dve velicine, jedna cena. zacudo, nisu bile mnogo skupe, ali ova velika mucenica mi se raspala, mala i dalje izgleda ko nova.slucajno sam se zadesila u becu kad su otvarali desigual butiku i u svem onom sarenisu naletim na super malu crnu, samo ima nekog cica glisu i teta glisinicu pozadi, taman staju neophodnosti sve, doduse elektronika viri malo. jos po nekoj snizenoj ceni, tipa, 40 jurosa, uopste nije losa. gledam sad na netu nema fotke, ako se setim, slikacu je, mozda ti se svidi pa da ujuris.
Link to comment

Taman sam se, uz pomoć foruma, odlučila za prvu i naravno više je nema. To je zla Sara Goldfarb bacila vradžbinu da bih kupila onu za koju je ona glasala, što se na kraju i dogodilo. Inače, torba br. 2 je živi užas uživo.

Edited by sailorman
Link to comment

Samo da javim da sam veoma zadovoljna kupovinom i da materijal od koga je napravljena moja nova torba na dnevnom svetlu uopšte nije ružan. Naprotiv!Diiivna mi je torba, da imam modni blog i youtube kanal, stavila bih je u June Favourites :heart:

Link to comment
ako se setim, slikacu je, mozda ti se svidi pa da ujuris.
seti se. a ja cu da da izmerim svoju minimalnu minijaturnu, pa cu da obnarodujem dimenzije.jedino sto mi se ne svidja kod milosa sarica su zlatne i bronzane kopce end rajsferslusi. zatamni on to, obradi koliko moze, al kad volim matsrebrno, inoksno, il kako vec. sta ce, mucenik, u srbiji ne moz da bira, radi s sta ima. a da, ima jos jedno sto mi se ne svidja: te tasne su teske, al opet, to nije samo njegov problem, vec svih domacih koji rade s u domacim uslovima obradjenom kozom. treba snage za nositi njegove tasne. (mozda je zato njegov ranac odlican izbor :D ) a rodjake italijanke su lake kao perce. i skupe. iz tog mozemo da zakljucimo da je cena tasne obrnuto proporcionalna tezini. (iz ovog izuzimam moju minimalnu minijaturnu, koja je laka i jeftina.) Edited by darling
Link to comment
  • 2 weeks later...
Samo? I nije te sramota da javno pricas o tome?
svako ima prava da potrosi onoliko novca koliko zeli, jer je taj neko taj novac i zaradio. ne vidim svrhu u ovakvom komentaru kad se nekoga ne tice. i ne, ja ne odvajam toliko para, ne branim osobu iz tog razloga sto se pronalazim u situaciji. jednostavno svakom svoje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...