Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

modesti- dobra, odlicna. ne vidim kako se kopča, jel ovo mini patent ili su tirake elastične na polazištu na leđima?
im amali rajsferslus pa kopcu a tregeri su na pocetku elasticni - da.ali je dole sastavljena iz 6 delova, komsinica krojacica krenula da rasklapa - pa odustala :)
Link to comment

Sve generalno najbolje stoji na grudima umerene(osrednje) veličine (srazmerno ostatku tela). Samo da javim da sam kupila materijale, razne, nešto sam iskrojila, i krećem sa šivenjem. Videćete šta sam uradila sledeće nedelje, nadam se...

Edited by Luka
Link to comment

ne znam. nisam sigurna. previse revera, kao i karnerica, mi nekako ide na ravnije poprsje. ruzno je ovako. ubedjujem se s kevom celi dan.inace, zavidim na sivenju. obozavam krojenje i sivenje... :thumbsup:

Link to comment
ne znam. nisam sigurna. previse revera, kao i karnerica, mi nekako ide na ravnije poprsje. ruzno je ovako. ubedjujem se s kevom celi dan.
Pa ne znam ni ja, što ne otvoriš novi topic za tu sisometriju? Ovde je, ipak, malo šira tema...
Link to comment
Pa ne znam ni ja, što ne otvoriš novi topic za tu sisometriju? Ovde je, ipak, malo šira tema...
brate luka, zasto tako? kupila sam materijale da sijem kosuljaste haljine (kao kosulja samo duga) i keva me spopala da napravim trench haljinu, ali sam htela da pitam za misljenje koje cenim.
Link to comment

ma taj je mantil-model dosta univerzalan, za vece grudi je ok, ali i za manje, ako donji dio haljine ne ide na A i ne kvari srazmjeru.i da, za manje grudi mozda ne bi trebalo da kragna bude preupadljiva.aj okaci neki model, i ja ocu da sijem trenc haljinu ako nadjem fin materijal u safari boji :)

Link to comment
brate luka, zasto tako? kupila sam materijale da sijem kosuljaste haljine (kao kosulja samo duga) i keva me spopala da napravim trench haljinu, ali sam htela da pitam za misljenje koje cenim.
Evo zbog ovoga:
a kakve ti ono imaš?
:kdp:Sašila sam 1 haljinu u onoj 1 zasićenoj boji (skoro pa je gotova). Mislila sam da je obučem i uslikam, ali sad sam se predomislila da ne pokrenem i ja neku sisometriju. Možda je, doduše, uslikam na ofingeru i stavim da vidite...Idem da završim još 1 model (suknja + košuljica) u sličnoj boji, pa prelazim na 1 zelenu (i 1 plavu), a kupila sam materijal i za 1 crvenu i za 1 roze haljinu. Trebaće mi malo više vremena da sve to završim...
Link to comment

da, da! u safari boji ali ne i onaj safari glatki cvrsti materijal, vec nesto sto se malo guzva. ne mogu nikako da nadjem nesto da lici na to sto sam zamislila, ali na ovoj slici dole se vidi da hocu da ne bude mantilasto kruto vec da bude komotno. dakle, ne ovaj pamuk vec mekani lan i to tamnija safari boja.14j091-a.jpg

Link to comment

super je haljina, bas i jeste za laganiji ili guzvljiviji materijaledit: e, imam jednu prilicno finu mantil haljinu, crnu, i operem je nedavno, i vise nije bas bas crna. patim najuzasnije. nosim je na farbanje, ne znam cemu da se nadam.

Edited by morgana
Link to comment

cure, bez straha od poprsne diskusije, brisat ću KDP komentare.@ maudau, ovaj model s preklapanjem je laskav i za veće poprsje, posebno kad nije materijal elastičan i pripijen. jedino, ova haljina koju si zakačila je ipak malo preširoka, barem ovoj manekenki? :unsure:

Link to comment
zavidim.vršljala neko vreme po eu, al pristojno aljinče ne nađoh. samo jedno dvaest majčica i koji kompljetić. i zepe, naravno. tek da napunim kofer.
Nema lepo aljinche nigde.Pod lepim mislim na neki safari stil, ali i one fine zersej aljinice do clanka na (levoj) nozi..98% pamuk, 2% elastan,jednostavne kao polo kosulje.Ja ih nalazim tu i tamo,cak i izguzvane, alisamo na Ebay-u a i trazim samo jednu firmu za koju znam da ih pravi bash takve kakve ih ja volim.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...