Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

nisu letnje, nego za trudnjace, meni zanimljive. samo, nedostaju procepi za rastuce sise, to mora da se popravi. a zgodan je patent i za pivopije.maternitypop2.jpgmaternity-pop1.jpg
pipovije :s_w: photošop -_-
Link to comment
kilijana mi je poslala nacrt i objasnjenje kako da krojim onu haljinu :)
ONA haljina od Michael Kors-a sto si kacila? Ako je ta fenomenalna je! Smem li i ja da trzim kroj za nju ili imas ekskluzivitet? :wub:
Link to comment

mnogo mi se dopada ova suknja (trusardi), od svile jetrusardi 1.JPGtrusardi 2.JPGmislim da bi se od ovog dela koji je od grež svile mogao i neki odgovarajući gornji deo napraviti pa da sve deluje kao neko lepo 'aljinčeevo kako su je oriđiđi iskompletiralitr 3.JPG@kiliana, bila bih ti do neba zahvalna ako bi mogla malo da rastumačiš ovaj krojdeluje jednostavno ali nije, ovaj pojas nije baš tako jednostavno prišiven, kao da se nekako preklopi odozgo ???a onda kako izvesti da se on ne nakupi nego da stoji ovako lepo ???

Link to comment

divna suknja dudo, bas... a sto s' tice pojasa i ja bih rekla da nije bas prost, odnosno, da je krojen kao isecak kruga. imala ja neki japanski a i neke kozne siroke pojaseve koji su tako krojeni, onda lepo legnu uz telo, da su korjeni kao pravougaonici u gornjem delu bi se odvajali od tela....no, naravno, prepusticu kilijani tumacenje, ja zapravo nikada nista nisam ni probala da sasijem :-)

Link to comment

i ja sam došla jer sam videla da je lancija friška posterka na aljinama. priznajem.

super suknja. sad mi i ona treba :D
i meni! tačno znam i gde bih je premijerno obukla. :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...