Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

mrzim svadbe, ali moram da idem na jednu u aprilu. jedino pozitivno je sto cu da iskukam majci da mi sasije dobru ali besmislenu haljinu koju cu obuc jednom, kojom prilikom cu da shvatim da je besmislena, te cu je skratiti, pojednostaviti i vuci ljeti ko svaku najobicniju.ako neko naidje na nesto da valja, nek nalijepi sliku :)gdje je evi, i ona je imala slican problem kao ja?
E bas citam ovo, ali ne mogu ti pomoci savetom :) posto jos trazim svoju haljinu. A svadba se primice. Na kraju cu kupiti nesto cisto da kupim.
Link to comment
Rekla sam "boje su sranje, crno rula".
emovci :P
ja na dve svadbe u crnom, sto sta fali? na jednoj bila i kuma, niko se bunio nije.mladenci i dalje srecni, zdravi i zaljubljeni :lolol:ne mogu da nadjem tu crnu na netu ali dok se ne obuce izgleda ko krpa za pod, onako bezoblicna i sva nesto nabranaovo dole je isto dosta jednostavna i prakticna haljina, pre par meseci kupila (ne za svadbu) mozda je jos imaju. i da ima samo nabrano sa strane kod struka i gore kod vrata na ramenu, super stoji i kraca je nego sto deluje.post-394-0-92165200-1363378325_thumb.jpgili mozes i jos jednostavnije a crno opet samo sa nekim krupnijim detaljem /nakitompost-394-0-60303600-1363378262_thumb.jpegsad da inace nesto gledam i videh dve da mi se dopadaju ova irobemango-859-380.jpg
samo da pohvalim
Link to comment

poludila danas i kupila sebi tri dnevne haljine, dve prolećne jedna letnja. što baš te tri? kroejvi su za moju figuru savršeni, materijali lepo padaju i stvarno odlično stoje.br 1 group: greta, colour: multihttp://uk.monsoon.co.uk/view/product/uk_catalog/mon_1,mon_1.2/3532220820br 2 group: venetian, colour:blackhttp://uk.monsoon.co.uk/view/product/uk_catalog/mon_1,mon_1.2/3530060308br 3 je group: parakeet, colour: navyal nje nema na slikama, ima samo suknja od tog materijala

Link to comment
ja poludim od nagojenosti :) te su slatke koje si okacila. morgana, kakva je to superhaljina, cija je?
i ja, al tako smo gradjeni realno.jbt, sto volim kad neko ko ti kenja o nagojenosti
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...