Jump to content
Luka

Letnje haljine

Recommended Posts

pachule

Hihihihi Ako je vec takva situacija (male povrsine) slobodno sama. Samo sacuvaj komadic da na njemu malo provezbas pre nego pocnes da se umetnicki iskazujes na haljini ;)

msmodesty

samo za Leia-u, cubica :)

100_1806.jpg

Nicol

kul. i blago vam se, samo se zayebajete u toj firmi.nego, jel ima itko onu dugu ravnu ljetnu haljinu, gore bez naramenica, do gleznja? nisam ih vidila ni u jednom ducanu

Host

Toliko si lepa da ti haljina ni ne treba :-)

kgmr
Toliko si lepa da ti haljina ni ne treba :-)
ja brojala, imam ih 27 :D( :piggy: )zacrtala sam sebi da cu do odmora svaki dan na posao da oblacim po jednu; gomilam, a ne nosim.

Host

Mala zelena i dosta ti je. Ostale su visak.

Leia
samo za Leia-u, cubica :)

100_1806.jpg

ajao slatkish :wub:slobodno i neke stikle uz ovu kombinaciju, nece se baci ;)

msmodesty
ajao slatkish :wub:slobodno i neke stikle uz ovu kombinaciju, nece se baci ;)
u originalu je bila stikla ali je trebalo trcati :)hvala na konfirmaciji, nastavljamo pravim putem!kako je vruce danas sam promenila 3 haljine. vec sve u masini za ves.nema pametnijeg odevnog artikla na +30

kgmr
ja brojala, imam ih 27 :D( :piggy: )zacrtala sam sebi da cu do odmora svaki dan na posao da oblacim po jednu; gomilam, a ne nosim.
Mala zelena i dosta ti je. Ostale su visak.
svinjo!27dresses1.jpgppprobavita

Frau Gabrijela
Hihihihi Ako je vec takva situacija (male povrsine) slobodno sama. Samo sacuvaj komadic da na njemu malo provezbas pre nego pocnes da se umetnicki iskazujes na haljini ;)
prijavljujem neuspeh. na krpici mi se ništa ne sviđa kako izgleda, tako da ću potisnuti umetničke težnje ovaj put.ova će ostati ovakva kakva je.našla sam staru haljinu obučenu svega jednom pre 5-6 godina. bila je zanemarena jer je dugačka i deluje presvečano (i zaboravila sam da postoji). odnela sam da se skrati do kolena i mislim da ću imati još jednu upotrebljivu i po danu i uveče i za posao. jupi! samo, rekla mi da će biti gotovo tek za dva dana. obično skraćivane. sad.gifi definitivno sam blizu odluke da se odreknem šivenih haljina- nemam ja stpljenja da to čekam i probam. hoću sad i hoću odmah. biggrin.gif

sanja025

ja se nesto ohrabrujem da sama sasijem letnju haljinicu... ovih dana cu u potragu - ako nadjem lako obradiv materijal, dopadljivog dezena, a pristojne cene - krecem u akciju.

cyberwor/L/d

Mala letnja crna sa otvorom na ledjima ...

post-472-12786099166776.jpg

morgana

ima li sta, vrijeme je za pripremne radove?

Luka

Što se mene tiče, slabo. Neki materijali mi stoje još od onomad. :blush: Stoka sam, znam.

Pikoleta

malo je zavladala monotonija standardnih izreza na ledjima, vrijeme je da ovo konacno zazivi bbdknt.jpg