Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Ne budem ja lenja i nocas skrojim :PMoja (tacnije sestrina) haljina je ukupno 130cm (pa na pola), ali joj je presiroka (inace nosi 38/40). Ove noci ce na suzavanje. Preporuke iz nocasnjeg iskustva: neki materijal koji dobro pada (inace ce svaki model da izgleda kao da ste obukli bure, ima samo da trci oko vas) i potrebno je 100m trakeMislim da je bolje da se ne sece 2 puta, tj. da ne postoje dva sava nego samo jedan. Manje posla a i tako izbegnete situaciju da vam je sav napred preko sredine. Znaci savijajte, ne secite.

Link to comment

e samo da prijavim, lepe mrezice u prvom delu skadarske, kad udjete iz 20. novembra, sa desne strane je radnja, a radnja preko puta sa leve strane, ima super stofove.i tamo kod trga nikole pasica, sayonara ili tako nesto se zove radnja [ne znam ime, prizivam reci koje je drugarica izgovorila], ima super zanimljivih materijala, narocito onih sa aplikacijama... metar je otprilike 1200 dinara.

Link to comment

mrezice, kao rastegljivi til, samo sto su dosta prijatnije od tila. i poprilicno elasticne. fora je sto moras da stavis ili dva sloja mrezice, ili postavu, jer su prilicno providne. ja se odlucih na dva sloja za sad jednu haljinu/tuniku.a za drugu sam ostavila parce ove mrezice u boji i jedne sto je crna pa se preliva na zlatno. no, i dalje ce biti providno. al nema veze.

Link to comment

imas u modelini. u cumicevom sokacetu, cini mi se da je 250 dindzona metar, to je onaj meksi.imas i u radnji preko puta modeline gde prodaju materijale, dosta lepsi, ali i dosta skuplji til.i sayonari sam videla ali tamo je onaj kruti, ko mrezica za komarce i taj jezivo bocka.

Link to comment
  • 2 months later...
bas lepo :) si to ti?
nisam (videti pod BGhost), al bi mogla da budem, samo bih ja izabrala drugacije cipele :Dsa iste lokacije (mislim na sajt, pogledajte - ima zanimljivih fotki i zanimljivih ljudi), samo ovaj put pariz:parispn.jpgnije trol, (letnja) haljina je ispod -_-
Link to comment
Fotka sa Sartorialista :-)Leia, sta mislis o ovome?
Umetnicko stopovanje, uh nemam pojma gde to ima u Bg...i da li uopste jos ima.Secam se da sam jednom pre 15tak godina nosila nesto kod neke babe koja je imala dioptriju -100 (tegle, ono kad oko iza izgleda kao tackica)al da me ubijes sad nemam pojma gde :(
Link to comment
nisam (videti pod BGhost), al bi mogla da budem, samo bih ja izabrala drugacije cipele :D
Cipele sa crvenomantilske fotke rulaju. Al mogu i baletanke uz onu haljinu, ja se barem tako nosim uglavnom :zirafa: :karlabruni: :blush:
Link to comment
Cipele sa crvenomantilske fotke rulaju. Al mogu i baletanke uz onu haljinu, ja se barem tako nosim uglavnom :zirafa: :karlabruni: :blush:
a ne, mislila sam na cipele sa milanske slike. nesto mi bodu oci lepoj ravnotezi ostatka, a nisu nesto ni flattering njenoj nozi.a definitivno uz tu haljinu mogu obe varijante: visoke potpetice za zavodljiviji/vecernjiji look i ravne cipelice za leprsaviji look.za crveni mantil radije visoke stikle, osim za audrey hepburn koja je od takvog izgleda izgradila svoj signature
Link to comment
a ne, mislila sam na cipele sa milanske slike.
Ma i ja sam :D nekako bas ne idu, izgleda kao da bosa stoji na prsticima.za ostalo - podpis.Joj setih se da imam divan crveni kaput, boze boze kakav previd. Za nastupajucu sezonu moze i uz crne uske tankostikle cizme :)
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...