Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

ne mozsh svaki materijal da da ukrashavash cipkom.Pa josh i istu boju da nadjesh.
Cipka je neverovatno in, slobodno stavljati na kojesta bez pardona, samo da ne izgleda kao neka svecana haljina za korzo nego onako sporty casualNarocito fino ide uz neki marine look (crveno, belo, teget)
Link to comment
Cipka je neverovatno in, slobodno stavljati na kojesta bez pardona, samo da ne izgleda kao neka svecana haljina za korzo nego onako sporty casualNarocito fino ide uz neki marine look (crveno, belo, teget)
U Beogradu ima josh tih radnjica koje imaju fantastican izbor cipkica,trakai stvarno u svimim bojama i nijansama. Ne znam kako je u Londonu, ali jeu Nemackoj to potpuno nestalo.
Link to comment

Mislim i na cipkastu metrazu, ne samo kao detalj.A sta znam, cini mi se da se sivenje u kucnoj radinosti izobicajilo kao takvo svugde gde je dostupnajeftina garderoba, fast fashion, sve te Zare, Bershke itd.. a Beograd tu jos uvek ne spada.

Link to comment
burde i neue mode? :D
Au kakav flash :D Sa setom pamtim vadjenje krojeva radlom na novinsku hartiju, sa tepihom kao podlogom jer kad je na tvrdom ne ostaju tackice......................
Link to comment

meni ostaju i na tvrdoj podlozijel nesto ne radim dobro? :(:Dnego, ovo sa ubacivanjem trakica sa strane, sto je teja predlozila, moze da bude skroz ok. ja sam tako sredila matursku haljinu (pravilno se kaze: ja jos uvijek mogu da udjem u matursku haljinu -_- )i skratila sam je doduse, ne lici na sebe

Edited by morgana
Link to comment
meni ostaju i na tvrdoj podlozijel nesto ne radim dobro? :( :D nego, ovo sa ubacivanjem trakica sa strane, sto je teja predlozila, moze da bude skroz ok. ja sam tako sredila matursku haljinu (pravilno se kaze: ja jos uvijek mogu da udjem u matursku haljinu -_- )i skratila sam je doduse, ne lici na sebe
Ja stvarno ner znam dal ta Burda josh i postoji. Ma nema ovde vishe ni metraznog materijala, ma nema bre nigde ni dugme da nadjes :D Svi kupuju gotovo pa bacaju kad prodje moda.Imam i ja neke aljinice iz bivshe reinkarnacije i mnogo ih volim.E sada sam se nesto prokrupnjala ( nako za jedan broj konfekcijski)i stvarno ubacim celom duzinom aljinice neku cipku.Nekad na ledja,nekada dve sa strane,ili samo oko devojackih prsa,kako kad.Odlicna je to ideja.
Link to comment

Nije losa, ajd, al sva je mudrost u tom desenu, super ako mozes da nadjes nesto tako zanimljivoako ne - dobijes obicnu haljinu na bretele (plus taj plise po rubu koji mi i nije neka fora).Miss Sixty inace ima zanimljivijih krojeva, ako je krojacica iskusna pa da "skine" s fotke...Pogledati malo i Top Shop, mogu se naci relativno jednostavni a (relativno) zanimljivi krojevi :albert:

Link to comment
  • 3 weeks later...

ja cu da ti pozajmim, ako ces da sasijes i meni crnu, dugacku. imam masinu, nemam nit znanja, nit volje da sijem. lokejsn: beli grada evo i snitahttp://mywakingmemories.wordpress.com/2009...e-le-sac-dress/:lol:http://mywakingmemories.wordpress.com/2009...h-le-sac-dress/super je, super. mnogo mi se svidja. aj ako me ne bude mrzelo prikazacu i ja moje sto je skrojila eminentna beogradska snajderka inicijala d.o. pravougaonik sa dve rupe za ruke i kaisem, sto je strava i kosulja i aljina, a moze da se nosi na onoliko nacina na koliko je covek mastovit da to smota oko sebe.

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...