Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Nego, jesam li vec pitao dokle smo stigli?
Ono što sam završila, baš i nije ispalo kako sam zamišljala, prepravljala sam nešto i tako to. Pa zato ne bih izlagala.
Link to comment

Zene, devojke, svalje, ...snizenje ionako jeftinih materijala u Italteksu za 30 posto, navalite. Provedoh skoro sat vremena kvalitetno, licila sam na pipace hleba samo sto su u pitanju bile razne krpe, ali nije me blam, i ostale sapatnice oko mene su bile iste. Izasla sa 1.6 m svile one svedene boje i netanke, kako je lepo neko krstio ovde i nekoliko metara sarene viskoze. Sve ukupno 1000 dinarjev, uglavnom na svilu otislo, viskoza ko 2 kvalitetna hleba. Nemam bas ideju sta cu sasiti i kako ali nece se baci. Da sam primila celu majsku platu kao sto nisam jos kojih kilo raznih bi se sad sirilo predamnom

Link to comment
  • 3 weeks later...

revolucionarna letnja haljina/suknjamoze da se nosi na vise nacina a ima trakice kojima se veze pa moze da ima razlicite duzine a ima i esharpu koja je zasivena pa moze da bude kao kaish oko struka - ako s enosi kao suknja, esharpa oko vrata - ako se nosi kao haljina.a od izguzvanog pamuka - pa se ne pegla!moram slikati.

Link to comment
realno :-)Tako me muči 1 haljina, zafalilo mi je materijala, pokušavam da je sastavim danima, ali ne ide...
kakav materijal je u pitanju?koliko vidim kombinacije razlicitih desena su uzele maha ove godine bas slatko, sarah kay fazon :)
Link to comment
kakav materijal je u pitanju?
Materijal je ok, neki pamuk, nego sam skrojila malo tesan gornji deo, baš ne mogu da dišem. A nemam više odakle da popustim, pa sad nešto izmišljam. A param, pa je to već počelo da izgleda kao krpljeno... Edited by Luka
Link to comment
Materijal je ok, neki pamuk, nego sam skrojila malo tesan gornji deo, baš ne mogu da dišem. A nemam više odakle da popustim, pa sad nešto izmišljam. A param, pa je to već počelo da izgleda kao krpljeno...
A da stavish sa strane po dva cm (il vec kolko ti treba za disanje) neke cipkice.Ja tako radim,ali naravno ne mozsh svaki materijal da da ukrashavash cipkom.Pa josh i istu boju da nadjesh.
Link to comment
Materijal je ok, neki pamuk, nego sam skrojila malo tesan gornji deo, baš ne mogu da dišem. A nemam više odakle da popustim, pa sad nešto izmišljam. A param, pa je to već počelo da izgleda kao krpljeno...
Ma samo kul, ne gubi strpljenje, kazu da tajna kreativnosti lezi u sposobnosti da pravis greske ;) Da ti treba neka dosadna konfekcija, otisla bi u Zaru i kupila gotovo, zar ne?Meni su ovakvi momenti skroz prajsles, s obzirom da mi se posao sveo na udovoljavanje proseku (doduse za fine pare) :cry::s_d:
Link to comment
A da nam okacis fotku materijala i modela pa da se mi razletimo sa savetima? :)
E da, ne bi bilo zgoreg ;) I neku ideju sta si htela otprilike pa da se bacimo na razmisljanje ol tugedr
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...