Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

jao, modesti, ova prva celine je savrsena, nadam se da se neces ljutiti ako ukradem model :)ja uglavnom sve moram da sijem, posto na srecu ili nesrecu nemam gepa ili banane u blizini, a oni mi jedini sve prave po meri.tako da, luka, pravac na ugao golsvortijeve i kicevske, radnja u suterenu preko puta c-marketa, poslasticarnice i parkica, stalno menja ime, ali u osnovi je nesto italian. prodaju materijale na kilo i moze sve i svasta da se nadje.proslogodisnja letnja kolekcija by me kostala me je oko 2000 dinara, sedam-osam suknji, jedna kao haljina za kao uvece, nesto za gore, a od ostataka, stolnjak. imaju jos jednu radnju negde oko zelenjaka i valjda u zemunu, ali meni ova usput i sasvim dovoljna. imaju i propratne potrepstine, a za materijale treba malo kopati i svasta moze da se nadje.ima jedna super krojacica na crvenom krstu, ulica je janka lisjaka (metohijska se sad zove) 23, nemam telefon, ali kome je blizu, zena stvarno super sije, a spremna je i da posavetuje ako se odlucite same na tu akciju. ne znam kakve su joj cene, ali ne secam se da je skupa. pre dve godine mi je popravila neke neuspesne pokusaje faltiranja za na primer 300 dinara.

Link to comment
najlepsi topik ikad.jel smetam ja ako cutke gledam iz prikrajka i ne diram nikog?
jel da da jeste? :)ocekivala bih bghosta da se prijavi prvi, al cestitke na preuzimanju inicijative.pridruzujem se u posmatranju posto sam sad malo van tih tokova i trebace mi jedan update sigurno.
Link to comment

savrsena za plazu i sparne dane, ali od nekog laganijeg materijalasweaterdress1.pngkosulja haljina, super mi ovo kopcanjeLewisChoPewterKatieDress.jpgovde bih sa leve strane dodala kratak rukav koso zasecen paralelno sa belom trakom DSC_7561_detail.jpg+kezualprairie_underground_dress_1-774854.jpg

Edited by prima
Link to comment
pravac na ugao golsvortijeve i kicevske..ima jedna super krojacica na crvenom krstu..
u terazijskom podzemnom, cini mi se ka "moskvi", ima slican etablisman. valjda, jos uvek :mellow: . maleno, a prepuno. cene su bile ok.potez djeram-krst izgleda ima lepu koncentraciju krojacica :lol: . moja je bila u branka krsmanovica, 5. sprat, druga zgrada od bulevara, s leve strane. i nestvarno jevtino je radila.mada, ako se sije "da prati telo" treba naci stvarno dobru.prima, ova za plazu i letnje dane bi se mogla i izeklati? nije da umem, nego mi se cini da bi koncana imala pravu tezinu i da bi lepo hladila kroz rupice.poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

malo pletene:post-131-1241786752.jpg post-131-1241786760.jpg(moj favorit)malo vezene:post-131-1241786778.jpg(ovo je bas za zenu s kukom i strukom, gde nadjose ovu nevoljnicu-modelsicu :huh: )malo za po radnom danu:post-131-1241786790.jpg post-131-1241786799.jpgpoz

Link to comment

gdje u bgd kupujete zerseje? ona prodavnica u prolazu u nusicevoj ima prilicno dobar izbor, ali uglavnom restlove.imam dojavu za fensi radnju u zemunu, ali nikako da je lociram. help :)

proslogodisnja letnja kolekcija by me kostala me je oko 2000 dinara, sedam-osam suknji, jedna kao haljina za kao uvece, nesto za gore, a od ostataka, stolnjak.
:)moja ambicija je mantil od heklanih stolnjaka ofarbanih u crno, sa ljubicastom postavom ispod. al nikako da skupim kriticnu masu babinog hekleraja dostatne gustine, za pacvork. Edited by morgana
Link to comment
jao, modesti, ova prva celine je savrsena, nadam se da se neces ljutiti ako ukradem model :)
ma kakvi, jos dolazim za nedelju dana pa ti mogu dati da ga precrtas. zapravo taj nabran kroj i ti cudni rukavi (koji se ne vide dobro ali su krivi - prate lakat) su bili toliko dobri da sam uzela i kosulju sa istim izrezom Edited by msmodesty
Link to comment
moja ambicija je mantil od heklanih stolnjaka ofarbanih u crno, sa ljubicastom postavom ispod. al nikako da skupim kriticnu masu babinog hekleraja dostatne gustine, za pacvork.
kako da pravis patchwork od hekleraja? da spajas male sustikle u vecu celinu? :D inace, u ponudi imam ogromni hekleraj-zavesu, nikad okacenu (ako se dobro secam, 2x3,20m), nabavljenu za prozore jedne starobeogradske kuce. ne znam kako bi se to moglo podeliti na dva dela, bar? kako da se pohvataju ocice?poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

da, da spajam manje komade, razlicite mustre iste boje, s tim da bih morala i da ih krojim, a onda i obradim ivice da se ne osipaju, ih. mozda bi bilo potrebno ljepiti ih na flizelin, mada gospodja majka kaze da bi mogli da idu i direkt na stof.

Link to comment

za modele, pogledajte moju omiljenu koru ne mogu s posla da postavljam slike, ali vredi surfovanja.

gdje u bgd kupujete zerseje? ona prodavnica u prolazu u nusicevoj ima prilicno dobar izbor, ali uglavnom restlove.
izbegavam zersej zbog savrsene konstitucije -_- ali ga je bilo, i to bas lepog, na bulevaru preko puta metropola, izmedju grineta i italijanskog grineta. navodno postoji i neka radnja u 29. novembra, oko mup-a, ali nisam nikad proveravala.
ma kakvi, jos dolazim za nedelju dana pa ti mogu dati da ga precrtas.
hvala unapred. sve sto sam do sad pozajmila od celine, ispalo sjajno.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...