Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

može,razume se, i tako da se gleda.

ali koji je smisao u trošenju celokupnog vremena (dvadesetak minuta) bukvalno samo na tu tematiku?  kao, ma pustimo mi  ovo sada, negokakoonobešepodžutima, zemljustenamupropastiliprokletnici...

Link to comment

Poslednji serijal je bio onaj o Fk Partizanu, dugovima,pranju para .Emitovana je jedna epizoda posle koje je nastala ona hajka ...

E sada meni se čini da je trebala dase emituje još jedna epizoda ali je iz bezb razloga obustavljena

Da li sam u pravu i šta je bilo sa tom epizodom ?

Link to comment
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Jednom novinar - uvek novinar. Džaba dobro plaćen i ušuškan posao u korporaciji, novinarski nerv ne da mira ... Film "Naslovna strana" to dobro opisuje ...

Link to comment
  • 11 months later...

Sergej pitao Brankicu šta bi sa emisijom Debata gde je Vučić bio prvi gost, a ona... Stvarno bi joj trebalo zabraniti Tviter da ne baca senku na sve što su ranije radili.

Sad bi trebao i skrinšot ali me mrzi (ima mnogo), pošto postoji velika šansa da vas je Brankica odavno blokirala :D

Link to comment
18 minutes ago, mraki said:

Sergej pitao Brankicu šta bi sa emisijom Debata gde je Vučić bio prvi gost, a ona... Stvarno bi joj trebalo zabraniti Tviter da ne baca senku na sve što su ranije radili.

Sad bi trebao i skrinšot ali me mrzi (ima mnogo), pošto postoji velika šansa da vas je Brankica odavno blokirala :D

 

Nemoj nas tizuješ već baci neki link. :)

Link to comment

 

Ne vredi link ako ne pratite Brankicu ili ste blokirani, mora ovako...

Spoiler

 

ZQhEFzf.jpg

PSoHscR.jpg

adKsr5F.jpg

NrOaL0n.jpg

MzE81TG.jpg

Naravno, ovde se priča ne završava, Brankica nastavlja da se prepucava i blokira redom...

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...