Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

u nemackoj iz nekih razloga placanje karticom uopste nije popularno.negde traze da pazaris preko nekog minimuma (koji je prilicno varijabilan, 20-50?), negde ne prihvataju uopste.sta znam, meni barem bilo malo cudno.
U pravu si. Kreditna kartica je u Nemackoj oprilicno cudan nacin za placanje.Naravno, promenilo se i tu puno, ali ima josh uvek jako dobrih,elitnih radnji koje ne akceptiraju kreditnu karticu.Zato svi placaju onom maestro karticom( a sto me nervira ikutiju cigareta ili mali sladoled, pa cekash da ukuckaju pin).Ja pizdim u Francuskoj u samoposlugama gde josh uvek postoje neki "personalni cekovi"koje kasirka uredno mastiljavom olovkom unosi u neke karirane tabake .Ja licno izbegavam kreditnu karticu jer dibiduz vishe ne znam ko pije a ko placa.Zaduzenje stigne za dva meseca , a mene ufatila skleroza. Volim bre sto na um to na drum :D
Link to comment
u nemackoj iz nekih razloga placanje karticom uopste nije popularno.negde traze da pazaris preko nekog minimuma (koji je prilicno varijabilan, 20-50?), negde ne prihvataju uopste.sta znam, meni barem bilo malo cudno.
meni skroz cudno :Dja nikad nemam vise od 15E u kesusamo za parking i veknu hlebaok, idfx ima svoj dzeparac za susena govedja crevca i prasece usi pa mu ukradem ponekad sebi za kroasan :)rasprodaje pocinju sutra :)zvanicno bi trebalo tek 6-og januara ali za dobre musterije *tajne* rasprodaje pocinju ispod tezge malo ranije :rolleyes:
Link to comment
kupujem igrackicu Eee
:lol: i drugar kupio to pre neki dan... a ja nedavno svoju igračku - PSP :DUS ebay - polovan 100$, s namerom da ga rabim kao mp3/video plejer, internet i GPS u kolima (ima i antenu :) )a od igara isključivo MAME emulator :D
Link to comment

da nije one skromne i obsolite 'max mare' /jeste da je weekend, ali u pitanju je beograd, jel/, onog sugavog 'distante'-a sa po jednim parom cipela i vrlo neinventivnom ponudom, trosila bih novac samo na peceno kestenje, pijace, i fenomenalnu ponudu raznih 'fancy' kafa.opsti utisak - u beogradu vidne kozmeticke promene -----> prodavacice i bankovne sluzbenice neprijatno ljubazne.img1006az7.jpg

Link to comment

i definitivno moja najuspesnija i najlepsa kupovina , ceka da je uramim i ukrasi moju THE biblioteku /fotografija je 40x30cm/img1013nl2.jpgnazalost, nisam mogla rodjaku da otmem originalnu, uramljenu titovu crno-belo fotografiju koja je nekada krasila skolske ucionice i kancelarije radnog naroda SFRJ, ljubomorno je cuva da bi je svakog jutra zapljunuo/?!/zasto?bojim se da ni on ne zna, ali tako treba...

Link to comment
pazarila farmerke prije praznika. do srpske nove ce da budu na v-izrez, pa cu morati da kupim jos jedne.
kupio danas...guess farmerice...bas po meri...
i mene čeka ovaj projekt, samo neka malo splasne ovo doba kolektivne obžderancije. morgana, kakve si uzela? ja bih neke tamne, s nogavicama koje se jako šire prema doli (taj mi je model super-žemstven)
Link to comment

e, ja trazim te sa nogavicama koje se sire, ali u mom selu nema odgovarajucihuzela potpuno ravne (od kukova na dole) hilfiger, srednje plave. 1650822839_462_FNT.jpg(ovo je t.h. sa e-shopa, kod mojih je sav nekako manje upadljiv a model je slican.)

Edited by morgana
Link to comment

za sve ljubitelje dobrog zalogaja, obavestenje da su vam ove sezone modni trendovi prilicno naklonjeni.dve glavne struje su skinny jeans (usko najuze) i ove dole zakacene koje stvarno deluju daleko udobnije + nema strepnje kako ce stajatiako svom obimu dodamo koji centimetar.ti081290i03fv2.jpgti082406arc01rq2.jpg

Link to comment
za sve ljubitelje dobrog zalogaja, obavestenje da su vam ove sezone modni trendovi prilicno naklonjeni.dve glavne struje su skinny jeans (usko najuze) i ove dole zakacene koje stvarno deluju daleko udobnije
u skinny jeans modelu ću nabavit torbicu. a za ove druge, bog ih blagoslovio, to se zove periblagdansko milosrđe :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...