Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

a sta se ne pravi u kini?p.s. moja dva para letnjih se drze, uprkos konstatnom habanju, kao da nisu napravljene u kini...

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

i to sto kazes.za to odmah mogu da ponudim ovo:8ishellys.jpgnosim ih vise godina, pa gazim s lakocom, a planiram da prosirim kolekciju i parom plavih :wicked:

Edited by Cruella De Ville
Link to comment
2 thermal bug:Ovde u GHentu :). 70 jura. I nema ih nigde na netu, jedvA iskopah sliku...
oh :( necu navracati do tog ghenta skorije. valjda ce i u nashe selo da se nadje neshto. tj. vremenom :D
Link to comment

Uziva li jos neko u blagodetima jake valute kupujuci po Amerikama? Danas mi je stigao paket sa Amazona (Campbell - Masks of God 1-3, Frazer - Golden Bough), cijena prava sitnica - 70 USD. Isto to na Amazonu.de bi me izaslo 82 EUR.

Link to comment
e neka si! vrede.ja nasla ovo u kinder jajetu: 40940649-100x100-0-0.jpg
E? Je l igracka il' onaj za jednokratnu upotrebu? (mada mi je ovo drugo malo verovatno, but who knows?)(a i podseti me da bih mogla da kupim kinder jaje, prijalo bi mi iznenadjenje, pa makar i transformers truck :P)
Link to comment
E? Je l igracka il' onaj za jednokratnu upotrebu? (mada mi je ovo drugo malo verovatno, but who knows?)
kakva enkratna uporaba :o . pravi, dobri Canon Ixus. point and shoot tajp. zamenila staru (3 god) igracku.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...