Jump to content
IGNORED

Cincile


sherman

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sherman

    28

  • Аврам Гојић

    17

  • korindjar

    12

  • ToniAdams

    9

izgleda da sam nasao cupi za Dzuna. Mala je sa konjarnika, jeshna je i zeljna dobrog provoda. Videcemo gde ce se destiti prvi sastanak, da li u borchi ili tamo. mozda je ipak red da mi odemo prvi dami u posetu...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Претпостављам да није ова Лаура Чинчила, али када је већ нађох можда може да нам помогне око дилеме из поднаслова. Дакле, Џун или Лаура?laurachinchilla.jpgcincila.png

Link to comment

Obzirom da su mi drugari odavde prosle godine za rodjendan kupili Paris Hilton tasnu, sad cu da im kazem da za ovaj zelim cincilu pa da je nosim u toj tasni.I am a very stylish girl...

Link to comment

Управо ми је жена рекла да јој је пријатељица јавила како је њена чинчила (нисам ни знао да је има) прегризла неки кабл, истрзала се и остала да лежи. Када је ћерка почела да плаче ("мама, мама, зашто се не помера"), ова жена је притрчала и дала чинчили вештачко дисање, а онда јој је масирала срце. Чинчила се повратили и сада се игра са ћерком. Моја жена јој је на то рекла "дала си си-пи-ар чиничили?", а ова јој је одговорила "ма, пусти ме у п**** материну." Мислио сам да сам оставио отворен овај топик, те да ме жена зајебава, али јок. Чинчила је стварно видела светлост и одлучила да не крене за њом.Да, мој коментар (једва скрпљен пошто ме бизарност ситуације и једнако кретенска коинциденција са постовањем на овом ПДФ-у натерала да помислим да ми је опет кренуо неки флешбек као последица раних деведесетих) био је: "кажи јој да је чинчила постала председник Перуа". :ph34r:

Link to comment
Управо ми је жена рекла да јој је пријатељица јавила како је њена чинчила (нисам ни знао да је има) прегризла неки кабл, истрзала се и остала да лежи. Када је ћерка почела да плаче ("мама, мама, зашто се не помера"), ова жена је притрчала и дала чинчили вештачко дисање, а онда јој је масирала срце. Чинчила се повратили и сада се игра са ћерком. Моја жена јој је на то рекла "дала си си-пи-ар чиничили?", а ова јој је одговорила "ма, пусти ме у п**** материну." Мислио сам да сам оставио отворен овај топик, те да ме жена зајебава, али јок. Чинчила је стварно видела светлост и одлучила да не крене за њом.Да, мој коментар (једва скрпљен пошто ме бизарност ситуације и једнако кретенска коинциденција са постовањем на овом ПДФ-у натерала да помислим да ми је опет кренуо неки флешбек као последица раних деведесетих) био је: "кажи јој да је чинчила постала председник Перуа". :ph34r:
:Hail:
Link to comment
Претпостављам да није ова Лаура Чинчила, али када је већ нађох можда може да нам помогне око дилеме из поднаслова. Дакле, Џун или Лаура?laurachinchilla.jpg]
ја би узо ово за кућног љубимца
Link to comment
Cincila postala predsednik! Cestitke shermanu i celoj borchi!
Hvala Vaso!Laura je Dzunova tetka koja ga je odgajila u nedostatku roditelja. puno toga mi je pricao o njoj. ali jedino sto mi je ostalo u secanju, je da najvise voli da se nocu zavuce ispod kreveta i zamisljeno gricka skupocenu lajsnu iz predsednicke palatemozda postanem i pocasni konzul Kostarike, nikad se ne zna...
Link to comment
Управо ми је жена рекла да јој је пријатељица јавила како је њена чинчила (нисам ни знао да је има) прегризла неки кабл, истрзала се и остала да лежи. Када је ћерка почела да плаче ("мама, мама, зашто се не помера"), ова жена је притрчала и дала чинчили вештачко дисање, а онда јој је масирала срце. Чинчила се повратили и сада се игра са ћерком. Моја жена јој је на то рекла "дала си си-пи-ар чиничили?", а ова јој је одговорила "ма, пусти ме у п**** материну." Мислио сам да сам оставио отворен овај топик, те да ме жена зајебава, али јок. Чинчила је стварно видела светлост и одлучила да не крене за њом.Да, мој коментар (једва скрпљен пошто ме бизарност ситуације и једнако кретенска коинциденција са постовањем на овом ПДФ-у натерала да помислим да ми је опет кренуо неки флешбек као последица раних деведесетих) био је: "кажи јој да је чинчила постала председник Перуа". :ph34r:
:ziga:a ovo sa kablom je moja nocna mora. onomad, dok sam bio namore, pregrizao mi je strujni kabl od zvucnika ali je preziveo. zato je zvucnik crko <_<
Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni niko neće da kupi činčilu, a tražim jednu već godinama. :(Dakle, ne samo da sam možda gej (vidi podnaslov), već i celo moje okruženje najverovatnije za to nije briga... :(

Link to comment
  • renne unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...