Jump to content
IGNORED

Vaša omiljena radio emisija...


nesha taxista

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nesha taxista

    9

  • gospa buba

    6

  • deepartment

    6

  • stoka

    6

Vreme sporta i razonode.
isuse, jel to ona tortura sto je ishla nedeljom od popodne pa dovijeka?sa ukrshteno linkovanim izveshtavanjima sa raznoligashkih fuzbala <_< kakvo je to bilo smaranje, u kolima, na putevima povratka iz raznih ex-yu pripizdina. a cale ushicen celim putem :s_d: chim sam ishta odmakla u samostalnosti, pochela vikendom da ostajem kod kuce. vredelo je svaki minut :D
Link to comment

Cekajte, zar nije nedavno ista casna starina pokusala isti koncept na Radio Indexu, isti termin ista meta al' nije isto rastojanje, nije primetio covek da se vek promenio... kako ono bese: "nema telefon, al' ima radio" :)

Link to comment
Misliš, probao je ono s simultanim prenosom utakmica?
Mislim da je probao isti metod... malo sporta, malo ukljucenja, malo aukcije... ali, ne mogu da tvrdim, nisam se dugo zadrzavao na frekvenciji u tim terminima...
Link to comment
Dobro, šteta što ne mogu da slušam tu stanicu.
Mozes, 94.1 MHzInace taj nedeljni praznik Sporta sam imao prilike raditi, tako da znam koja je zajebancija kad se uhvati 5-10 i vise linkova da ferceraju, pa idioti iz Telekoma koji obezbjedjuju visoke veze, dok se sa njima povezes, bolje da si umro, pa onaj na terenu koji obicno nista ne cuje sta mu se govori iz studija, a ovaj u studiju opet pojma nema kako se sve to uvezalo, jos na to nakalemis Radio Beograd koji u jednom trenutku treba da te ukljuci a ti i stojis citavo vrijeme sa prstom na obaracu, jer moras u sekund da odreagujes, a oni ga ugnjave pola sata i ti tako cekas pa kad te prozovu prvo studio, pa teren, a ovog na terenu moras svaka dva - tri minuta provjeravati da nije otisao po pivo, ili da se idiot iz Telekoma nije sapleo o kabel i iscupao ga, jer ce sad Beograd, samo sto nije,... i tako, odvratna emisija... zajebana realizacija...Nisam slusao taj Indexov pokusaj, ali sumljam da je i blizu na ovom nivou... Edited by Atreid
slovo
Link to comment

Koliko lepih secanja... I kako je cudno da se toliko emisija koje su u zacetku bile zanimljive, vremenom (pre ili kasnije) pretvorilo u nesto odvratno. Bgd 1 : Zabavnik, Iz operske loze, Peta dimenzija, Vreme sporta i razonode...Bgd 2 : Minimax, Tup-tup, Niko kao ja, To je samo r`n`r...Ostali : Od dorucka do rucka, Indeksovci, Ozon, Oblak, nesto sa Pingvina u "onom" periodu, ponesto sa Indexa... I naravno - Maja Marinkovic. A sad ostao samo Brakus i Cece...Uzgredna napomena: nikada nijedna zena koju sam poznavao nije mogla da smisli Vreme sporta i razonode i ovu B92 sportsku emisiju nedeljom od 18. Istog trenutka kada to cuju u neprekidnom trajanju od min 6 sec naroguse se i postave ultimatum: ili TO ili ja. Priznajem da sam par puta ovo saznanje (zlo)upotrebio da se oslobodim nekih manje vrednih primeraka.edit: Cece (hm. Verice?!)

Edited by saveznik
Link to comment

Slušam danas na 021, pa to već 5 godina prošlo od smrti Srđana Spasojevića. A voleo sam taj ''Talk show braće Butkaj'', bili su neprevaziđeni. šteta, a jednom sam se i upoznao s čovekom.

Link to comment
Uzgredna napomena: nikada nijedna zena koju sam poznavao nije mogla da smisli Vreme sporta i razonode i ovu B92 sportsku emisiju nedeljom od 18. Istog trenutka kada to cuju u neprekidnom trajanju od min 6 sec naroguse se i postave ultimatum: ili TO ili ja.
aaa, ne. greshish. stariji momci sa B92 su zakon :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...