Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

opet, bolje ili barem teze izaziva migrenu od:- limun zutih vindjakni (iz nekih razloga apsolutni hit u bg pre neku godinu)- srebrnih printova na crnim fejk versace bodi majicama- koznih jakni sa formula 1 (crno/belo/crveno, upadne i zuto tu i tamo) vezovima i aplikacijama- casual kombinacije nacifranih farmerki (volj' ti rupe, volj' ti print, a moze i djuture..) i oversize majica sa motivima omiljenog sportskog kluba- sve moguce srbistanske rap&gangsta kombinacije. karirane gace koje vire - NISU cool.momci, samo klasika with (not too much) a twist. pliz.
nisam mislila na ovo pobrojano...bice da s nismo razumeli... :mellow:a animozitet gajim prema cca. 94, 6 % itema, pojava, trendova i proizvoda koji se mogu videti na ulicama Srbije, a mogu se staviti/nositi na nekom delu tela...+ lamperija+ jugo Edited by Mancunian
Link to comment
nisam mislila na ovo pobrojano...bice da s nismo razumeli... :mellow:
nisam ni mislila da mislis na ovo pobrojano, to bi bilo bas heavy :lol: rekoh da ispostujem temu, a i da usput ukazem na tragicnu sudbinu vecinekreativnih eksperimenata kad je u pitanju muska moda.
Link to comment
Ovo zlo hara ovim kontinentom već dva leta. Da nije tužno, bilo bi smešno.
Seja i mama ih nose. Ne mogu ih se nahvaliti kako su udobne i lagane. U mojoj zemlji je praxa prezuvanja na poslu. 'Nači dodješ kod advokata - gore tip-top, šulja, kravata; dole - šljape.
Link to comment
Seja i mama ih nose. Ne mogu ih se nahvaliti kako su udobne i lagane.
Ajooooooj. :o Spasavaj ih dok možeš. Crocs su kao Spajdermenovo crno odelo. Prvo su udobne, onda ti se preznoje none, a na kraju ti isisaju dušu....A o esteckoj strani ni nećem.
Link to comment

Raširilo se kao pošast. Mlado, staro, muško, žensko, uz odelo, uz golo telo... Gay zajednica još nekako odoleva, ali pitanje je koliko ćemo. Najslabiji među nama su već pokošeni. Veći deo još hrabro odoleva na barikadama. Jedno jutro će se cela Severna Amerika probuditi s tim zlom na nogama. :unsure:

Link to comment

To me onda podseca na neke plasticne sandale koje su 70tih bile popularne medj nemackim i jos nekim turistima na Jadranu koje su nosili da ne povrede svoja fina stopala kada ulaze u divlje vode i neprijateljski raspolozeno kamenje 'naseg' mora. Ja sam tada, kao malji dec, gledao to i nije mi bilo jasno zasto se neko kupa u obuci ako je vec skinuo odecu. Nije mi to jasno ni do dan-danas

Edited by foto
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...