Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Hate za zmijska koža motive na svemu i svačemu nosivom;
Da, da, hejt na gnusne printove životinjske.
Stiletto nije za svako stopalo ^_^
Amin. ^_^I dodatni hejt na proklete šimike čiji se vrh izvija ka nebu. Patar Pan klonovi. :yucky:
pri cemu je vidjenija prodavnica obavezno Zara ili Woman's secret ili Mango :lol::lol::lol:
Razume se. :lol:
Link to comment

Ali Mango je imao dobru kesu - kad su delili one bele sto su mogle da se nose preko ramena - sta je to cudo moglo da izdrzi, secam se da sam vucala neke papircuge i knjizurdace dok se jadna nije dezintegrisala. Vidim, sad postali eco - friendly, verovatno ne zato sto nesto seku vene po pitanju zastite zivotne sredine, vec sto im taj corporate social responsibility momenat donosi vise od OOH advertisinga od plasticnih kesa. I hejt za presvucene (oblozene) stikle - posebno kad se, u kombinaciji s beogradskom kaldrmom, onako lepo rascvetaju <_<

Link to comment

1. Papuce leti u svakoj prilici, najvise na poslu (a radite u banci, skoli itd.)2. Roba iz prodavnica "Sve za 85/95/100" :ph34r: (narocito odeca i tasne iz iste - oko 150-200, ali ipak... :( )3. Roba sa buvljaka, narocito fenomen odlaska na buvljak radi "ubijanja vremena" i kupovanje samo zato sto je nesto jeftino. :ph34r:4. Dziberi koji se bave tzv. malom privredom na ulici (servisi, prodavnice, kafici), kao da je njihova (bez dozvole)...5. KUPOVANJE KOZMETIKE NA BUVLJAKU! :ph34r: :ph34r: :ph34r:6. Trenerka kao kezual varijanta (a nista ne trenirate), ali i sminkanje, "skockavanje" itd. zbog obicnog "skoknjavanja" do prodavnice ili pijace. :ph34r:Spisak POJAVA (videti pod 4.) je mnogo duzi...

Edited by FranziskaKafka
Link to comment
:lol: :lol: :lol: pali bre, ja imam crveni sa mašnicom! ali nije satenski. a i stavila ga dvaput. :mellow: a i okačila sliku sa njim na fb92 :rolleyes:
Sto ne znaci da mi i na dalje nece biti na hate listi itema :wicked: daj baci tu sliku, pa nek plebs odluci wink.gif
Link to comment
spido kupace gace na vise od 5 metara od plaze.
još je gore kad su navučene na 5 cm poviše kukova.
plave neonke na kolima
ja san mislila da to ima samo na sajmu auta u muću Edited by Nicol
Link to comment
hejt za komplikovanu žensku garderobu
hejt za zene koje komplikuju garderobu!
Aaa, vi bi ste onu user friendly? wink.gif Zamislite da zivite u 17-tom veku... Da morate da demontirate sve one korsete, krinoline sa zicanim konstrukcijama kao u omanje kupole, pa onda oprezno na skidanje napuderisane perike... i eventualno obijanje pojasa nevinosti... Sve to danas razmazeno. :P Edited by Chivo D'Arbo
Link to comment

I gender i age discrimination u jednoj rečenici.. ccc... Zašto baš starije od 7. god, i što baš samo žene? Vrati film pa se seti do koje su te godine oblačile mama, tetka , strina itd. tj. birale odeću, ili barem uticale na tvoj izbor.. Ceni se samo iskren i precizan odgovor :Dedit: typo

Edited by Lynn
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...