Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

volim plis, ne volim somot. ima da sasijem suknju kao za priredbu u 5. osnovne.

narocito me zanima somotski sako, bio je prosle sezone 150 eura u masimu dutiju, jebo ga pas. vratite narodu varteks i slicno.

 

Link to comment

Volim somot, a još više pliš. Imam tri sakoa od pliša- crni, bordo i roze, nije zatvorena potraga. Sivi, petrolej plava. Ali su Mimijeve šapice mekše od najlepšeg baršuna. Taj iz Duttija znam, odličan model, ima u fantastičnoj tamnoplavoj boji karakterističnoj za taj brend, trenutno mi je previše skup. 

Kombinezon pantalone od debelog somota sa tregerima i zakrpe na kolenima kao štos- odeća mog detinjstva.  Ukrštanje tregera na leđima obavezno.

Edited by halloween
Link to comment
somot je na rebra, uska i široka; tanka i debela. kad ste nekog čuli da priča o uskom (tankom) ili širokom (debelom) plišu.
 
kolko ocesh puta. pola srbije u opoziciji :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment

buba sa somotom i plisom ko mujo u onom vicu kad vozi pogresnom stranom autoputa :D

 

 

juce sam isla na hodocasce u zaru, svrckam se izmedju standova, i ispred mene mama, iza nje trcka devojcica od 5, 6 godna. u jednom trenutku primeti zelenu plisanu dugu haljinu, uvati se za nju, nasloni i prodere se: mamaa, vidi kako je ovo mekano. a ja pomislim, ova je lejina i moja :D

 

 

 

Link to comment
šamot az in šamotna peć?

gde je shamot tu je i shelak. meni to u glavi blize nego pish™ i samt™. to mi je muka velika oduvek kad srce vuche na pogreshno. na tachno! hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, darling said:

buba sa somotom i plisom ko mujo u onom vicu kad vozi pogresnom stranom autoputa :D

 

 

juce sam isla na hodocasce u zaru, svrckam se izmedju standova, i ispred mene mama, iza nje trcka devojcica od 5, 6 godna. u jednom trenutku primeti zelenu plisanu dugu haljinu, uvati se za nju, nasloni i prodere se: mamaa, vidi kako je ovo mekano. a ja pomislim, ova je lejina i moja :D

 

 

 

 

Podmladak nam osvetlao obraz :D

 

Bas sam skoro rontala po ormanu i nasla ljubicasti plisani sako i pantalone, nazalost nije komplet u pitanju nego dva raznorodna predmeta od razlicitih nijansi i kvaliteta plisa.

Inace me nista ne bi sprecilo da prosetam promenadom kao Zdravko Colic u najboljim danima :cool:

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

gde je shamot tu je i shelak. meni to u glavi blize nego pish i samt. to mi je muka velika oduvek kad srce vuche na pogreshno. na tachno! hihi.gif

 

sent from bubamoto

 

 

 

To meni majstor mazao kad mi je restaurirao jedan orman. Kad se setim te epizode sve me nesto zaboli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...