Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

  • 1 month later...

Pa naravno da nije za mlađe od 18, znaš li ti koliko nas vuče traume iz detinjstva kad se seti Boškove pogibije? Udarac na dečiju emociju, valjda se identifikuješ, šta li...Inače omiljena scena mi je Death of Chikalo.Inače film se prikazuje u sklopu akcije Bjela maraton na b92. Posle Boška sledi Crni bonbander.

Edited by Hartmann
Link to comment
Inače omiljena scena mi je Death of Chikalo.
meni isto. čuveni slomoušn pad sa bajsa. ako ne ta scena ovaj lajt motiv na armonici me dotuče... :( Edited by Glen Livet
Link to comment
  • 2 weeks later...
Primetno prisustvo cirilice (i odsustvo latinice) u filmovima i serijama na b92. Nekako mi se to sve poklapa sa cirilicarenjem danasnjeg DS- a, ne znam zasto. :rolleyes:
priprema se teren, za kad dodju rusi. polako ce poceti da uvode i ruska slova, tvrdi i meki znak... nego, spremas li se ti za taj momenat? bez znanja jezika neces dobiti posao ni kao traktorista u nekom kolhozu.
Link to comment
priprema se teren, za kad dodju rusi. polako ce poceti da uvode i ruska slova, tvrdi i meki znak... nego, spremas li se ti za taj momenat? bez znanja jezika neces dobiti posao ni kao traktorista u nekom kolhozu.
Jos sam u konsultacijama s Ukijem koji tvrdi tako nesto i za zemlje EU. Jadan ja :(
Link to comment

Pre neki dan sam gledao "Nadrealiti sou" koji radi deo ekipe iz nekadasnjih nadrealista. Nije genijalno, ali je opet daleko bolje u odnosu na "Djurine zute minute". Da jos uvek imaju sposobnost predvidjanja stvari kao i nekadasnji nadrealisti uverio sam se kad su u jednoj mrtvacnici prikazali sahistu koji se zove Bobi Fisek (Fiser je umro samo nekoliko meseci posle snimanja te emisije). :unsure:

Link to comment
  • 2 weeks later...

nadrealiti sou sam gledao samo prvu epizodu i onako nije bas da ne moze da se gleda ali i ne mora...ismejavaju pevace narodne muzike a za tako nesto nema potrebe jer ti pevaci iz granda su ionako svesni da su smesni kao pojava tako ovo vise necu da gledam

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...