Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

Desilo se vec, sinoc ;)Vratio se Memphis do -6, al' nije moglo dalje. I Duke je sinoc izleteo iz turnira. Villanova ih je oprala.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Desilo se vec, sinoc ;)Vratio se Memphis do -6, al' nije moglo dalje. I Duke je sinoc izleteo iz turnira. Villanova ih je oprala.
E, baš ti hvala. angry.gif Uskratio si mi golemo uživanje u porazu Djuka. Javi se kad budeš hteo da gledaš neki film da ti ispričam.
Link to comment
Inače, večeras se romantično nadam ispadanju Luisvila, pre svega zbog Rika "Belo odelo" Pitina. To će se, međutim, teško dogoditi.
:o Meni Louisville igra najinteresantniju košarku u NCAA. Rik je realno ogavan, ali je jebitačan trener.
Link to comment
:o Meni Louisville igra najinteresantniju košarku u NCAA. Rik je realno ogavan, ali je jebitačan trener.
Kvalitet Pitina nije sporan, samo ne volim trenere koji igraju isto sa bilo kojim timom koji vode. Isto kako je igrao sa New Yorkom kada je imao Ewinga, tako igra i sa Luisvilom. A belo odelo je samo kap koja je prelila čašu. Nadam se da to nisi video. Mnogo je seoski. I još sa nekom crvenom kravaticom. Mora da je angažovao stilstu koji je radio spotove Fila Kolinsa tokom osamdesetih.
Link to comment

+19 za Lazu Ristovskog.Arizona igra sa 3 igraca - Hill, Budinger, Wise - dok je Louisville najdublja ekipa u NCAA. Tu je i 1 Edgar Sosa na klupi, a resavao je utakmice na turniru pre 2 godine. Clarke i Williams su NBA potencijal. Dodajte Samuelsa, McGeea, Jenningsa, Smitha, Knowlesa...Vreme je da posvetim vise paznje Blake Griffinu koji imai +6 protiv Syracusa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...