Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Odbojkaška organizacija je verovatno prva koja je prepoznala "nove tedencije" u smislu sponzora i tv prenosa...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

jel boricic onaj jos tu faca? frendica moje bivse mu je cerka.

 

al svakako, nije mi jasno za vaterpolo, pogotovo sto mi neki eks vaterpolisti deluju kudikamo inteligentnije od kolega iz nekih drugih sportova.

Link to comment

Globalni trend. U odbojci se radi kako treba. Menjaju se pravila, prilagodjava televiziji i sponzorima, prave nova takmicenja... i kao nagrada stizu i pare u taj sport. A u vaterplu poprilicno suprotno i vaterpolo se sve manje gleda, pa samim tim i manje para ima. A kod nas se samo osecaju posledice toga.

Link to comment

U čemu je stvar sa ovom neprekidnom kuknjavom vaterpolista, konstantnim pasivno-agresivnim komentarima i uvijenim pretnjama da će "sve reći"? OK, jasno mi je da para nema, da je u savezu organizacioni raspad, sve je to razumljivo, ali da li je moguće da je situacija baš toliko lošija nego u drugim sportovima? I ako jeste, zašto? Mislim, hajde da kažemo da je košarka ipak posebna kategorija i nije za poređenje, ali recimo od odbojkašica baš ne čujemo da se toliko žale na sve. 

 

Možda delom kukaju i zato što u osvojili medalja i takmičenja kao svi ostali zajedno a (hipotetički a verujem i u praksi) rade u gorim uslovima od svih.

Link to comment

Možda delom kukaju i zato što u osvojili medalja i takmičenja kao svi ostali zajedno a (hipotetički a verujem i u praksi) rade u gorim uslovima od svih.

 

To i pitam. U kakvim uslovima rade? I zašto im je toliko lošije nego drugima?

Pritom ne mislim na onu priču da se klubovi gase itd. Tako je u svim sportovima. 

Link to comment

To i pitam. U kakvim uslovima rade? I zašto im je toliko lošije nego drugima?

Pritom ne mislim na onu priču da se klubovi gase itd. Tako je u svim sportovima. 

 

Stvarno ne znam, ali ako bih morao da pogađam zašto pizde - kontam da je takva neka priča potencijalni razlog.

Link to comment

odbojka je planetarno daleko popularniji sport od vaterpola

samim tim u odbojci ima i vise para

dalje posledica toga je da odbojkasi(ce) nisu toliko zavisni od novca iz reprezentacije, a kog je opet neuporedivo vise iz gorenavedenog razloga

 

na sve to vaterpolo je skup sport

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...